Aanval op haarbedrijf om Advocaat-reclame

29 juni 2004, 23:00 Redactie

Bij het bedrijf Laser Aesthetics in Haarlem zijn de afgelopen tijd honderden dreigtelefoontjes binnengekomen en auto's van medewerkers werden bekrast. Aanleiding: Dick Advocaat is deze dagen hét gezicht van de firma.

Dick Advocaat onderging in 1998 een haartransplantatie en is sindsdien het gezicht in veel advertenties van Laser Aesthetics. Volgens directeur Erwin Kettmann is zijn bedrijf voor veel woedende voetbalfans de personificatie van de bondscoach. Vooral na de veelbesproken wissel van Robben regende het de meest vreselijke dreigementen en verwensingen. ‘Er zijn honderden telefoontjes binnengekomen’, zegt Kettmann in De Telegraaf. ‘Hoe we het in ons hoofd haalden om Advocaat lachend af te beelden? Ook hebben ze gedreigd de boel kort en klein te komen slaan en riepen of we soms te diep met de laser zijn hoofd waren ingegaan.’ Ook werd Advocaat vergeleken met Osama Bin Laden.

Laser Aesthetics heeft geen aangifte bij de politie gedaan, want dat heeft volgens de directeur ‘weinig zin’.



 

reageer


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:


Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

tip

iChange

iChange

Juist in een tijd waarin we in economisch moeilijk vaarwater verkeren, moet een organisatie veranderen. Hoe blijf je daarbij zelf op koers en lever je toegevoegde waarde? Kom naar iChange; het congres over communicatie en verandering in de praktijk.

Meer info



Vacature: Adformatie zoekt


De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.

Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media

Download advertentie (Pdf)

rondvraag

Facebook ook voor kinderen jonger dan 13?

Facebook wil voortaan ook kinderen onder de 13 jaar toegang geven. Dat is tot nu toe verboden. Goed idee van Facebook?

reageer

Bureau van het Jaar: BSUR, Lemz of Wieden+Kennedy?


Volgende week wordt bekend welk bureau zich Bureau van het Jaar 2011 mag noemen.
Om inzicht te geven hoe bureaus zich profileren en wat de drie het afgelopen jaar goed gedaan hebben publiceren we hierbij hun papers.

Lees verder


Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?

In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.

Actuele stand: 118 inhakers.


Bekijk het overzicht

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers

MARCOM12


Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!

Lees verder



Piece of Work: Stephanie Pistel

Piece of Work: Stephanie Pistel

In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.



kennisbank






Boekentips en meer


deze week in adformatie

- Gorilla raakt 'juiste' emotionele snaar
- Universal Media pakt de dubbel
- Geen limiet aan aantal inzendingen

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden