Abri’s schenken Senseokoffie
maandag 5 april 2004, 23:00
Een dozijn abri’s in Amsterdam en Utrecht is deze week uitgerust met een Senseo koffieapparaat. Voorbijgangers kunnen zo zelf een gratis kopje koffie op straat pakken.
Philips en Douwe Egberts brengen op deze manier de nieuwe Senseo Limited Edition onder de aandacht. Het gaat om een in rood uitgevoerde Senseo in een gelimiteerde oplage.
Op twee locaties, namelijk station Amsterdam Amstel en Utrecht Vredenburg, werken de Senseo koffiezetapparaten ook echt. Het is overigens voor het eerst dat een reclame-uiting in een abri een driedimensionaal karakter krijgt. En de voorbijganger ook iets tastbaars meegeeft. De uitingen zijn in samenwerking met JC Decaux ontwikkeld.
Volgens Martijn Smelt, marketingmanager Dap Nederland, toont Philips met deze actie dat het andere marketingpaden is ingeslagen. ‘We wilden niet zomaar wat abriplekken inkopen, maar er ook echt iets meedoen. Senseo is een innoverend concept, dus horen we er ook vernieuwde marketing op los te laten. En omdat Senseo inmiddels bij iedereen bekend is – 1 op de 3 huishoudens heeft al een apparaat – kan er ook een ludieke invulling aan worden gegeven.’
De ontwikkeling van de campagne heeft veel voorbereiding gekost. Smelt: ‘Een koffiezetapparaat in een onbewaakte vitrine maakt de abri vandaalgevoelig. Daarbij waren er speciale vergunningen nodig van de gemeente. Het gaat om de openbare ruimte en dan moet je de garantie geven dat het geen rommeltje wordt.’
De campagne voor de Limited Edition Rode Senseo wordt ondersteund door paginagrote advertenties in diverse landelijke dagbladen op 9 april. Op zaterdag 10 april – vlak voor Pasen – houdt Senseo tevens een zoekactie naar de rode koffiezetter in duizend filialen van electro- en huishoudspeciaalzaken. Wie een rode Senseo in de winkel vindt, mag hem gratis mee naar huis nemen. Afsluitend verschijnen op 30 april Senseo abri’s in Koninginnedagstijl en worden er Senseo koffiedemonstraties gehouden in Groningen.
meer nieuws
RSSOpta bekijkt negeren Bel-me-niet-register
donderdag 18 maart 2010, 8:55
Dawn start design label
donderdag 18 maart 2010, 9:40
Nieuwe awards voor het beste interactive werk
donderdag 18 maart 2010, 9:15
Boonstra leidt Publicis Modem
donderdag 18 maart 2010, 9:06
Telegraaffamilie mede-eigenaar NRC Media
donderdag 18 maart 2010, 8:34
Facebook populairder dan Google in VS
donderdag 18 maart 2010, 8:20
Talpa samen met Shine Group in Australië
donderdag 18 maart 2010, 8:11
rondvraag
Hoe hoog ligt de lat?
Het prijzenseizoen begint weer. Nav de nominaties voor de SpinAwards barstte een discussie los. Is een goed idee altijd nieuw en origineel of kan je met een verbeterde uitvoering ook hoge ogen gooien? Kortom: hoe hoog ligt de creatieve lat?
Lees hier de discussie over de SpinAwards.
Top 5 adverteerders
- Koninklijke KPN NV
419 miljoen - Unilever Benelux
245 miljoen - Procter & Gamble Nederland BV
128 miljoen - L'Oréal Nederland BV
83 miljoen - FrieslandCampina
68 miljoen
nieuwste campagnes
zenden of interactie?
Bezoek MARCOM 10, dé ontmoetingsplek met inhoud voor de marketing- en communicatiebranche. Voorinschrijving: gratis marcom.adformatie.nl
2 - 3 juni 2010 RAI Amsterdam
marcom eventkalender
Bijzonder hoogleraar Strategische Communicatie Noelle Aarts opent op 12 februari…
19 - 21 maart 2010 Voorjaarsfair Lentiade
Beleef de start van het voorjaar op de Lentiade, van…
22 maart 2010 Inspiratieworkshop leidinggeven
Het kan je gebeuren: je komt in de situatie dat…
22 - 23 maart 2010 Interviewtechnieken
Bij het vergaren van relevante kennis of deskundigheid, is interview…
22 maart - 7 april 2010 Crossmedia Productie
Het produceren van crossmedia concepten behoort voor sommige producers altot…
Gratis uw event aanmelden?
kennisbank
vacatures
-
Afdelingsleider
Media Markt - Saturn Holding Nederland B.V., Amsterdam
-
Key Account Manager
SNP Media, Laren
-
Business Development Manager Zorg
PiCompany, Utrecht
-
Medewerker Communicatie
IJsselgroep, Doetinchem
-
Product Ontwikkelaar M/V
Aviko, Steenderen
digitaal willen we allemaal
- Hoe val je op in het doolhof van digitaal aanbod?
- Hoe hebben succesvolle marketeers zich door dit doolhof weten te leiden?
- Hoe kunnen bedrijven inspelen op de belangrijkste technologische ontwikkelingen?
Het congres Digitaal Willen We Allemaal geeft antwoord op al deze interessante vragen.
Bekijk dus snel het programma en schijf je in!
Schrijf je in vóór 16 maart en ontvang maar liefst €100,- vroegboekkorting!
tip
deze week in adformatie
- Netwerkbureaus positiever gestemd
- Mobiele uitgevers slaan handen ineen
- McDonald's heroverweegt narrowcasting
- Dagbladen stellen lezer voorop
neem gratis een abonnement




