Adformatie introduceert AdCity

CreatieReclame 5 april 2012, 13:39 Susanne van Nierop

In Adformatie die vandaag verschijnt, staat voor het eerst de Engelstalige rubriek AdCity die wordt samengesteld door Amsterdam Ad Blog.

AdCity is een selectie uit blogposts en columns van Amsterdam Ad Blog en headlines van het belangrijkste Nederlandse nieuws.

De nieuwe rubriek is bedoeld in de behoefte aan informatie van de steeds groeide internationale reclamegemeenschap in Amsterdam te voorzien. Deze groep buitenlanders wil in contact staan met de Nederlandse reclamegemeenschap. En andersom bestaat er vanuit de Nederlandse reclame en -productiewereld behoefte aan contact met de internationale bureaus. Adformatie wil hierin een brugfunctie vervullen.

De samenwerking met Amsterdam Ad Blog lag voor de hand, omdat initiatiefnemer Wouter Boon al een aantal jaar intensief contact onderhoudt met de internationale community.

image



 

reageer


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:


tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

meer opinie

meer achtergrond

rondvraag

Raar bevlogen

Mat, lam, een voorzitter die wél bevlogen is, een Engelssprekende presentator, en een koffer vol ‘Lampjes’ voor Christian Borstlap die vervolgens niet de Grand Prix wint, omdat de twitter-film van Woedend! / Wefilm een opvallendere case was. Een bijzondere, rare avond was het. Getuige de reacties. Wat moet de ADCN doen om weer geliked te worden?

reageer

NK Marketing en Media wielrennen

Velomedia organiseert dit jaar voor de tweede keer het Nederlands Kampioenschap Marketing & Media: een NK voor collega’s uit marketing, reclame en media.

Lees verder

MARCOM Academy

MARCOM Academy Zoek jij meer verdieping in je vak? Bezoek dan één van de masterclasses in de MARCOM Academy.

Meer informatie

Happy Ad!



Why not use our creativity to bring people closer to that which everyone seeks and longs for: happiness!

Dat is het uitgangspunt van The Happy Ad Project.

Deze week de Happy Ad van Hein Scholma, Thabasco: DoGood4all

Meer Happy Ads

Registratie MARCOM13 geopend


Mogen we jou dit jaar weer verwelkomen op 12/13 juni?

Meld je nu gratis aan



tip

Marketeer of the Year

Marketeer of the Year

Wie van de genomineerden mag zichzelf op 29 mei Marketeer of the Year 2013 noemen?

Meer informatie



De Opportunisten elke week vers

vacatures

meer vacatures




Denk anders, schrijf anders



Je schrijft goed, maar het mag frisser, geinspireerder? Put vaker uit persoonlijke associaties en invallen. Orden je gedachten eens anders dan logisch. Resultaat: volop inspiratie en ideeën.

Creatief tekstschrijven. vrijdag 31/5 en 14/6, Soest.
Cursusprijs € 695,-.
Klantwaardering: 9+ (bron: springest.nl)
Collega mee: 10% korting p.p.

Bureau Zuijdgeest Beter Schrijven.

Klik hier voor meer informatie!

campagnes

kennisbank






nu in adformatie

Wie gaan TMG en SBS leiden?
IAB stelt Stir-onderzoek ter discussie
Nieuwe BNO-directeur Van Lennep: ‘Geen tombola’s in het ontwerpvak’

En verder onder meer: SP-branche over oranje, Roland van der Vorst: afscheid ‘met gemengde gevoelens’, Ruud Hendriks helpt startups


neem gratis een abonnement

Boekentips en meer





nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden