AH: huismerk in 2015 duurzaam geproduceerd
Albert Heijn wil dat alle huismerkartikelen in 2015 duurzaam worden geproduceerd.
Topman Dick Boer zegt dat in een interview met het personeelsblad, schrijft Distrifood. Binnen het supermarktconcern wordt gekeken op welke manier er kan worden overgestapt op duurzame artikelen. Momenteel wordt de chocolade en het gebruik van palmolie bekeken. Daarnaast streeft Albert Heijn naar 20 procent minder CO2-uitstoot.
‘Het doel is om binnen Ahold Nederland uiterlijk in 2015 alleen nog maar duurzaam geproduceerde eigen merk producten in onze winkels te hebben’, zegt Boer. Een woordvoerster bevestigt de woorden van de topman. ‘Een aantal collega’s binnen de organisatie is druk bezig om te bekijken hoe we alleen duurzame grondstoffen kunnen gebruiken voor onze huismerken.’
Bron: Distrifood.
reageer (1)
Misschien is het ook goed om naast Max Havelaar chocolade en bananen ook Max Havelaar Asperges te verkopen. Dan krijgen de aspergestekers ook een eerlijk loon.
Dirk, woensdag 20 januari 2010, 23:47
meer nieuws
RSSSmin wordt Platform Content
dinsdag 22 mei 2012, 6:53
Radio Veronica grootste stijger in luisteronderzoek
dinsdag 22 mei 2012, 21:00
MAD Society organiseert ‘United in Caring’
dinsdag 22 mei 2012, 19:45
Amnesty en Milieudefensie nagelen Shell aan schandpaal
dinsdag 22 mei 2012, 17:00
WSPA en FHV achter ‘Binnenmelk’
dinsdag 22 mei 2012, 15:39
Fortress sluit aan bij Europees netwerk
dinsdag 22 mei 2012, 15:37
La Place start proef met mobiele kortingsbonnen
dinsdag 22 mei 2012, 15:44
ook interessant
- Knaapen en Meekel creatief team bij Fitzroy maandag 21 mei 2012
- 'Weinig vernieuwende EK-gadgets' maandag 21 mei 2012
- Welpies en Beesies populairste Oranje-promoties maandag 14 mei 2012
- Pietryga vertrekt als directeur marketing bij Albert Heijn donderdag 3 mei 2012
- Zestien nominaties voor MM&M Awards donderdag 3 mei 2012
meer opinie
- Unilever wil dat we minder vaak douchen en minder warm wassen dinsdag 24 april 2012
- De Gouden Formule voor Oranje succes woensdag 21 maart 2012
- Advertising versus content property zondag 12 februari 2012
- Sanoma had C1000 moeten kopen vrijdag 9 december 2011
- Waar het mis gaat met creatie vrijdag 7 oktober 2011
meer achtergrond
- The party is over vrijdag 20 april 2012
- App review: Martijn Pater vrijdag 1 juli 2011
- Football is big in Amsterdam dinsdag 22 juni 2010
- Eurobest: A tale of two creative islands donderdag 26 november 2009
- De duurzame droom van Geraldo Vallen maandag 28 september 2009
tip
Marketing Performers
Meer halen uit marketingtalent.Dit boek is geschreven voor marketingmanagers die willen weten hoe zij het beste uit hun medewerkers naar boven kunnen halen.
Vacature: Adformatie zoekt
De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.
Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media
rondvraag
Bureau van het Jaar: BSUR, Lemz of Wieden+Kennedy?
Volgende week wordt bekend welk bureau zich Bureau van het Jaar 2011 mag noemen.
Om inzicht te geven hoe bureaus zich profileren en wat de drie het afgelopen jaar goed gedaan hebben publiceren we hierbij hun papers.
Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?
In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.
Actuele stand: 118 inhakers.
vacatures
-
Account Manager Bedrijfscatering (DK8792)
Personato Werving en Selectie, Noord-Brabant
-
Staffunctionaris externe communicatie
CASA, Den Haag
-
Productmanager Baxtering en Central Filling
Alliance Healthcare, 's-Hertogenbosch
-
Brand Manager Quest
G+J Uitgevers, Diemen
-
Commerciële Project Marketeer
VNU Exhibitions Europe, Utrecht
De Opportunisten elke donderdag vers
laatste reacties
Aagje Wissen: @Koos: nou, aan geniepigheid laat jij ook niets te wensen over. Maar ik wil er nog wel een paar...
Martin: Cecile, prijzen zijn leuk maar wat dacht je van de effectiviteit van campagnes?
Koos de Zeeuw: Leuke, geniepige, taalgrap van Hans Voskamp om hoogvandetorenblazer Jur Baart voor Jur Baard uit te...
Aart: @Michael
Ik volg je betoog en vergis ik me of schuilt er nog steeds een hoop wensdenken in?
Je...
A.Haldar: Dit is niet bruikbaar met iPad.
MARCOM12

Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!
Piece of Work: Stephanie Pistel
In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.
kennisbank
Boekentips en meer
deze week in adformatie
- Gorilla raakt 'juiste' emotionele snaar
- Universal Media pakt de dubbel
- Geen limiet aan aantal inzendingen
neem gratis een abonnement
nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.Aanmelden


