Alleen oplagewinst voor Sp!ts in HOI

5 april 2004, 23:00 Redactie

Sp!ts was het enige (landelijke dagblad) dat de totaal verspreide oplage in het vierde kwartaal 2003 heeft zien stijgen, zo blijkt uit de laatste oplagecijfers van HOI, Instituut voor Media Auditing. Telegraaf, Volkskrant en AD leveren fors in.

In vergelijking met het vierde kwartaal van 2002 steeg de oplage van Sp!ts van 348.991 naar 352.565. Concurrent Metro ging in oplage terug van 309.415 naar 278.058 exemplaren. Dat komt door de zaterdagkrant die erbij is gekomen, waardoor er een lager gemiddelde ontstaat.

De grootste krant van Nederland, De Telegraaf, zag de oplage dalen van 782.216 naar 763.449. Ook de Volkskrant (van 332.730 naar 318.772) en Algemeen Dagblad (van 309.509 naar 286.404) leverden flink in. Ook bij NRC Handelsblad, Trouw en Het Parool daalden in oplage in vergelijking met dezelfde periode een jaar eerder. NRC ging van 269.138 naar 264.635, Trouw van 122.914 naar 117.036 en Het Parool van 88.418 naar 85.213.

De confessionele dagbladen deden het beter. Het Reformatorisch Dagblad zag de oplage groeien van 59.621 naar 60.236 exemplaren. Het Nederlands Dagblad moest maar negen exemplaren terug: van 34.446 naar 34.437.



 

reageer


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:


Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

tip

Drie minuten…

Drie minuten…

Een persoonlijk relaas van Burgemeester Bas Eenhoorn over het schietdrama in Alphen aan den Rijn. De auteursopbrengst van de verkoop van Drie minuten... is gedeeltelijk bestemd voor een herdenkingsmonument in Alphen aan den Rijn.

Meer informatie



Vacature: Adformatie zoekt


De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.

Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media

Download advertentie (Pdf)

rondvraag

Facebook ook voor kinderen jonger dan 13?

Facebook wil voortaan ook kinderen onder de 13 jaar toegang geven. Dat is tot nu toe verboden. Goed idee van Facebook?

reageer

Bureau van het Jaar: BSUR, Lemz of Wieden+Kennedy?


Volgende week wordt bekend welk bureau zich Bureau van het Jaar 2011 mag noemen.
Om inzicht te geven hoe bureaus zich profileren en wat de drie het afgelopen jaar goed gedaan hebben publiceren we hierbij hun papers.

Lees verder


Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?

In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.

Actuele stand: 118 inhakers.


Bekijk het overzicht

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers

MARCOM12


Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!

Lees verder



Piece of Work: Stephanie Pistel

Piece of Work: Stephanie Pistel

In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.



kennisbank






Boekentips en meer


deze week in adformatie

- Gorilla raakt 'juiste' emotionele snaar
- Universal Media pakt de dubbel
- Geen limiet aan aantal inzendingen

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden