Bacardi Breezer glasbak in Zandvoort

22 mei 03 Redactie

Bacardi-Martini Nederland wil zich gaan inzetten voor een schoner milieu en laat in Zandvoort de eerste Bacardi Breezer glasbak in gebruik nemen.

Morgen wordt de glasbak officieel geplaatst door wethouder J. van Leeuwen van de Gemeente Zandvoort. Bacardi-Martini Nederland plaatst in totaal 250 glasbakken langs de Nederlandse kust om een bijdrage te leveren aan het terugdringen van glasafval op de stranden en het verhogen van de glasrecycling in het algemeen. De glasbakken staan het hele strandseizoen, van eind mei tot en met september, waarmee Bacardi-Martini het behaalde resultaat van vorig jaar, van meer dan 270 ton glas, hoopt te overtreffen.
Dit initiatief wordt gesteund door de Nederlandse strandgemeenten, strandpaviljoenhouders en de Stichting Promotie Glasbak.



 

reageer


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:

Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

rondvraag

Moet de commercie een stapje terug doen?

Het verzet tegen commercie bij evenementen als de Elfstedentocht lijkt te groeien. Of is het alleen een issue in de Grachtengordel? De vorige keer was Unox nog de held. Zijn de tijden veranderd?

reageer

In beeld: Hanen festival bij GVR


Prijzen voor vakgenoten die boven het maaiveld uitsteken.

Bekijk de foto's



In aanloop naar het MWG Congres zal er om de paar dagen een column geplaatst worden van een van de sprekers.
Let op het is een estafette column! Ruud de Langen start de pennenstrijd en geeft het stokje door aan…

Lees hier

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers


kennisbank


Boekentips en meer






tip

Drie minuten…

Drie minuten…

Een persoonlijk relaas van Burgemeester Bas Eenhoorn over het schietdrama in Alphen aan den Rijn. De auteursopbrengst van de verkoop van Drie minuten... is gedeeltelijk bestemd voor een herdenkingsmonument in Alphen aan den Rijn.


vacatures

recente vacatures

deze week in adformatie

- Ceo Draftfcb Dik Klicks
- Zoek de verschillen bij Center Parcs
- Metro gaat meer agressie tonen
- Lemz zet politiepet op

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden