Bioscopen weigeren nieuwe Disney te vertonen
De Nederlandse bioscopen gaan Alice in Wonderland, de nieuwste Disney-film, niet vertonen. Dat heeft de Nederlandse Vereniging van Bioscoopexploitanten (NVB) maandag gemeld.
De film is niet alleen in Nederland in de ban gedaan. In heel Europa en zelfs in de Verenigde Staten weigeren de grote bioscoopexploitanten de film te draaien. De reden hiervoor is de onvrede over het releasebeleid van Disney. De distributeur wil de film, die begin maart wereldwijd in de bioscopen moet gaan draaien, al in juni op dvd uitbrengen.
Dit gaat volgens de exploitanten in tegen afspraken die de bioscoop- en de dvd-branche met elkaar hebben gemaakt. Officieel moeten er meer dan vier maanden zitten tussen een bioscoop- en dvd-release, omdat de bioscopen anders te weinig tijd hebben om de film aan te bieden aan het publiek.
Disney beraadt zich op een reactie op het besluit van de bioscopen.
Bron: ANP
meer nieuws
RSSC1000 en Alfred lanceren vogeltjesdans
woensdag 23 mei 2012, 8:00
Campina deelt melk uit in heel Nederland
woensdag 23 mei 2012, 13:11
Sky lanceert MyRadio - Vijf vragen aan Philip Alberdingk Thijm
woensdag 23 mei 2012, 13:11
Delta Lloyd benoemt Manager Communicatie & Strategie
woensdag 23 mei 2012, 10:15
Sp!ts zes weken huis-aan-huis
woensdag 23 mei 2012, 7:55
Nederlander trouw aan merk
woensdag 23 mei 2012, 7:42
Nieuwe vormgeving NOS
woensdag 23 mei 2012, 7:29
ook interessant
- Ontdek Annes Amsterdam op de mobiel dinsdag 1 mei 2012
- Koopal maakt eerste speelfilm met Eyeworks maandag 16 april 2012
- Adformatie en Big Shots lanceren Piece of Work maandag 23 januari 2012
- Muppets sparen bij Albert Heijn donderdag 19 januari 2012
- Interactieve pre-roll rond Doodslag dinsdag 17 januari 2012
meer opinie
- De grote informele QR code test donderdag 3 mei 2012
- Who let the dog out? dinsdag 17 april 2012
- Thank God It's Friday #TGIF vrijdag 6 april 2012
- Mappen loeren met JongeHonden vrijdag 23 maart 2012
meer achtergrond
- Oranje Barometer: Oranje Actie Teller EK 2012 maandag 23 april 2012
- Piece of Work: Ruben Esser woensdag 18 januari 2012
- Top 5 Reclameklassiekers vrijdag 17 december 2010
- Effies ’09: meer goud, minder prijzen donderdag 18 juni 2009
- ‘Ideeën moet je kunnen loslaten’ donderdag 16 april 2009
tip
Goed Boek
Op zoek naar kansen voor een maatschappelijke innovatie? Goed Boek biedt tien kansen om de overgang naar een betere toekomst mogelijk te maken. Voor iedereen die niet alleen hoop wil bieden maar ook tot handelen over wil gaan.
Vacature: Adformatie zoekt
De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.
Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media
rondvraag
Bureau van het Jaar: BSUR, Lemz of Wieden+Kennedy?
Volgende week wordt bekend welk bureau zich Bureau van het Jaar 2011 mag noemen.
Om inzicht te geven hoe bureaus zich profileren en wat de drie het afgelopen jaar goed gedaan hebben publiceren we hierbij hun papers.
Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?
In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.
Actuele stand: 129 inhakers.
vacatures
-
Media Account Manager (LG8818)
Personato Werving en Selectie, Zuid Limburg
-
Data analist
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
-
Manager Sponsoring, Marketing & Communicatie
KNHB, Den Haag
-
Marktmanager (Tilburg)
ABAB Accountants en Adviseurs, Tilburg
-
Account Manager Bedrijfscatering (DK8792)
Personato Werving en Selectie, Noord-Brabant
De Opportunisten elke donderdag vers
laatste reacties
Marilyn van Raaij: Ook ik heb een ontwerp gemaakt. Tot nu toe in de top 10 wat natuurlijk al een super eer is! Er kan...
Olivier: Wrong!
Leontine: Goed bedacht, geheel precies passend bij de strategie om de wereld achter melk te laten zien en...
Roderick Mirande: Dank Bas Dokter. Ik heb het filmpje erbij gezet.
Willemijn: “Om de verbinding te laten zien tussen de koe in de wei en de melk in de koelkast.” De verbinding...
MARCOM12

Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!
Piece of Work: Stephanie Pistel
In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.
kennisbank
Boekentips en meer
deze week in adformatie
- Gorilla raakt 'juiste' emotionele snaar
- Universal Media pakt de dubbel
- Geen limiet aan aantal inzendingen
neem gratis een abonnement
nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.Aanmelden



