Bizon wint aanbesteding driehoeksborden Amsterdam

7 september 10 2 Maarten Hafkamp

Bizon Media Groep heeft de aanbesteding op driehoeksborden in de Gemeente Amsterdam gewonnen.

Bizon wint aanbesteding driehoeksborden Amsterdam

Naast de 756 driehoeksborden werden ook 365 locaties op verkeersregelkasten en 163 locaties op tramkasten in het zelfde kavel aanbesteed. Op deze verkeersregelkasten en tramkasten was Bizon Media Groep al actief. Nu komen daar ook nog eens de driehoeksborden bij.
Bizon Media Groep noemt de winst een belangrijke stap in het streven naar een hechtere samenwerking met gemeenten in Nederland. De exploitant wil ‘in toenemende mate een bijdrage leveren aan de verdere professionalisering van de A0-affichage markt’.



 

reageer (2)

Ik heb eerder gehoord dat Bizon ook in het wildplakken van posters zit, lijkt me een lastige combinatie voor de gemeenten.

Michel Smit, dinsdag 7 september 2010, 19:12

Bizon heeft zich volledig teruggetrokken van de markt voor wildplak.
Onze visie en missie zijn volledig gefocused op het ontwikkelen van legale outdoor netwerken op a-0 en a-1 formaat met als primaire beoogde adverteerdersgroep de culturele sector in geheel Nederland. Het bouwen van deze netwerken combineren we met het upgraden van de openbare ruimte door vervuiling (wildplak!) en graffity op te ruimen. Gebruik een bestaand object in de openbare beter door er een functie aan toe te voegen daar waar dit gewenst is.
Hans Moerkerk - directeur Bizon Mediagroep BV

Hans Moerkerk, donderdag 9 september 2010, 12:17


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:

Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

rondvraag

Moet de commercie een stapje terug doen?

Het verzet tegen commercie bij evenementen als de Elfstedentocht lijkt te groeien. Of is het alleen een issue in de Grachtengordel? De vorige keer was Unox nog de held. Zijn de tijden veranderd? Moet Unox wegblijven?

reageer

In beeld: Hanen festival bij GVR


Prijzen voor vakgenoten die boven het maaiveld uitsteken.

Bekijk de foto's



In aanloop naar het MWG Congres zal er om de paar dagen een column geplaatst worden van een van de sprekers.
Let op het is een estafette column! Ruud de Langen start de pennenstrijd en geeft het stokje door aan…

Lees hier

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers


kennisbank


Boekentips en meer






tip

ValueFraming

ValueFraming

Een nieuwe en praktische methode voor werkelijk effectieve professionele communicatie. ValueFraming beschrijft in een aantal stappen hoe het beste te communiceren.


vacatures

recente vacatures

deze week in adformatie

- Ceo Draftfcb Dik Klicks
- Zoek de verschillen bij Center Parcs
- Metro gaat meer agressie tonen
- Lemz zet politiepet op

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden