Bomhof Commercieel Manager van het Jaar

9 februari 07 Redactie

Gerrit-Jan Bomhof, commercieel directeur van AD NieuwsMedia, is gisteren door de Sales Management Association (SMA) gekozen tot Commercieel Manager van het Jaar 2006.

De twee andere finalisten waren Alexander Kluit, managing director Hilton Nederland en Wouter Jansen van Velsen, managing director Heinz Food Service.

De titel van Commercieel Manager van het Jaar wordt gegeven aan de manager die blijk geeft bijzondere prestaties te realiseren, die een motiverende stijl van leidinggeven hanteert en een voorbeeldfunctie heeft.
Bomhof: ‘Dit is vooral ook een compliment aan het hele team van AD NieuwsMedia. In een moeilijke markt hebben wij een enorme klus geklaard en de uitgeverij weer goed op de rails gezet.’
De jury bestond uit Sjoerd van Keulen (juryvoorzitter, bestuursvoorzitter SNS Reaal), Eric van der Hoeven (Nutricia, Commercieel Manager van het Jaar 2005), Rob Beset (algemeen directeur Batavus), Peter Overakker (vice president EMEA North & Managing Director The Netherlands EDS), Gérard Cloïn (juryvoorzitter Nationale OnderhandelingsWedstrijd) en Harry Stol (voorzitter SMA). Ook het publiek had een stem in de verkiezing.



 

reageer


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:

Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

rondvraag

Moet de commercie een stapje terug doen?

Het verzet tegen commercie bij evenementen als de Elfstedentocht lijkt te groeien. Of is het alleen een issue in de Grachtengordel? De vorige keer was Unox nog de held. Zijn de tijden veranderd?

reageer

In beeld: Hanen festival bij GVR


Prijzen voor vakgenoten die boven het maaiveld uitsteken.

Bekijk de foto's



In aanloop naar het MWG Congres zal er om de paar dagen een column geplaatst worden van een van de sprekers.
Let op het is een estafette column! Ruud de Langen start de pennenstrijd en geeft het stokje door aan…

Lees hier

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers


kennisbank


Boekentips en meer






tip

Communicatiedesk vernieuwd

Communicatiedesk vernieuwd

Vind antwoorden op jouw communicatievraagstukken. Bekijk dan nu gratis drie artikelen in de Communicatiedesk. Deze database bevat meer dan 2.500 checklists, cases en artikelen.


vacatures

recente vacatures

deze week in adformatie

- Ceo Draftfcb Dik Klicks
- Zoek de verschillen bij Center Parcs
- Metro gaat meer agressie tonen
- Lemz zet politiepet op

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden