Boondoggle gekocht door Havas
Havas heeft een meerderheidsaandeel verworven in Boondoggle, het grootste onafhankelijke geïntegreerde digitale reclamebureau in de Benelux.
Met deze aankoop verstevigt Havas haar digitale positie in de Benelux-regio naar eigen zeggen als een van de top-drie bureaus.
Opgericht in 2007, heeft Boondoggle meer dan 120 medewerkers in haar kantoren in Amsterdam en Leuven die werken voor Coca-Cola, Nike, Heinz Europa, Belgacom, Thomas Cook, Tiense Suiker, Belfius, Kinepolis, Delhaize en Rabobank International Direct Banking.
David Jones, wereldwijd ceo van Havas: ‘Boondoggle is een briljant bureau dat eersteklas digitale expertise combineeert met prijswinnend creatief talent en daarmee past het helemaal in ons “digital at the core”-model.’
Pieter Goiris, ceo Boondoggle: ‘Toetreden tot een van de leidende en meest innovatieve internationale communicatiedienstengroepen was de volgende en logische stap voor Boondoggle om onze ambities voor de komende jaren te verwezenlijken. Wij delen David Jones’ “digital at the core”-visie voor Havas en geloven daar echt in, het zal ons helpen om het zakelijke succes van Boondoggle in een internationalere context te vergroten.’
Boondoggle heeft de afgelopen jaren vele prijzen gewonnen, waaronder 11 Leeuwen, 10 Eurobest Awards en 2 One Show Awards.
Het bureau blijft opereren onder de huidige naam vanuit de vestigingen in Leuven en Amsterdam.
Boondoggle Amsterdam werd tot december vorig jaar geleid door Tom De Bruyne, Gaston Serpenti en Astrid Groenewegen.
Onder hun leiding werd prijswinnend werk gemaakt voor klanten als Nike en KLM en het bureau werd uitgeroepen tot Digital Agency of The Year 2011.
meer nieuws
RSSABC Accenten: Dela, Etcetera en Hi
donderdag 23 mei 2013, 23:06
Goede doelen hebben geen haast met mobiel
vrijdag 24 mei 2013, 16:16
Inzet sociale media versterkt band met tv-kijker
vrijdag 24 mei 2013, 11:55
Crisis zorgt voor terugloop in .nl-domeinnamen
vrijdag 24 mei 2013, 10:53
Ophef over doorverkopen pingegevens banken
vrijdag 24 mei 2013, 8:26
Winnaars Mobile Media & Marketing Awards bekend
donderdag 23 mei 2013, 16:45
Pickwick naar TBWANeboko
donderdag 23 mei 2013, 16:18
laatste reacties
Gnaues: De a van aanbakken, de b van botterhammen en de c van culinair… Zoalsje hier kunt lezen…
rhp: volgens murat can is het allemaal best nederlands. Wat betreft het hebben van contacten met de...
Patrick: Ik zie ook hier ‘ABC’ staan, terwijl het toch over ‘SAN’ gaat, volgens mij? Waar staat dat ‘ABC’...
Patrick: Wat is een ‘ABC’ jury?
Gnaues: En maar janken en jammeren in plaats van gewoon blij te zijn.
ook interessant
- Media-account Amazon naar Initiative donderdag 23 mei 2013
- Aegis neemt Social Embassy over woensdag 22 mei 2013
- Topman Sanoma vertrekt [met interview] vrijdag 17 mei 2013
- LG internationaal naar Havas Media woensdag 15 mei 2013
- Afhaalpunten bol.com in bijna alle AH-winkels maandag 13 mei 2013
meer opinie
- ‘Ongedekte’ pitches vrijdag 30 oktober 2009
- Here Today No Tomorrow? vrijdag 11 juli 2008
meer achtergrond
- Netwerkbureaus positiever gestemd donderdag 11 maart 2010
- ‘Dit is een luxe vechtersÂÂmarkt’ vrijdag 18 september 2009
- Wederopstanding van een piraat donderdag 13 november 2008
- 'De jeu is eraf' donderdag 26 juni 2008
- Getting Grey there donderdag 5 juni 2008
rondvraag
Registratie MARCOM13 geopend

Mogen we jou dit jaar weer verwelkomen op 12/13 juni?
tip
Nieuw: Branding NL
Volledig vernieuwde uitgave met state-of-the-art visies van Nederlandse professionals. Bevat praktische & strategische adviezen rondom alle aspecten van integraal modern merkmanagement.
De Opportunisten elke week vers
vacatures
-
Business Development Manager UHMWPE & Medical Coatings
Royal DSM, Sittard
-
Senior Marketing Consultant
Royal DSM, Sittard
-
Marketing Executive
BAPAS, Dordrecht
-
Conversie Specialist
Travix Nederland BV, Amsterdam
-
Sales Manager Binnendienst (LM12098)
Personato Werving en Selectie, Venlo
Denk anders, schrijf anders
Je schrijft goed, maar het mag frisser, geinspireerder? Put vaker uit persoonlijke associaties en invallen. Orden je gedachten eens anders dan logisch. Resultaat: volop inspiratie en ideeën.
Creatief tekstschrijven. vrijdag 31/5 en 14/6, Soest.
Cursusprijs € 695,-.
Klantwaardering: 9+ (bron: springest.nl)
Collega mee: 10% korting p.p.
Bureau Zuijdgeest Beter Schrijven.
Klik hier voor meer informatie!
campagnes
kennisbank
nu in adformatie
Wie gaan TMG en SBS leiden?
IAB stelt Stir-onderzoek ter discussie
Nieuwe BNO-directeur Van Lennep: ‘Geen tombola’s in het ontwerpvak’
En verder onder meer: SP-branche over oranje, Roland van der Vorst: afscheid ‘met gemengde gevoelens’, Ruud Hendriks helpt startups
neem gratis een abonnement
Boekentips en meer
nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.Aanmelden





