Britse voetbalrechten naar Vodafone en 3
Vodafone en zijn concurrent 3 hebben gezamenlijk de beeldrechten gekocht van de Britse voetbalcompetitie.
Klanten van de twee bedrijven kunnen de komende drie seizoenen (van 2004 tot en met 2006) fragmenten van voetbalwedstrijden downloaden via hun mobiele telefoon. Hoeveel Vodafone en 3 betalen voor de rechten is niet bekendgemaakt.
Volgens de overeenkomst mogen Vodafone en 3 vijf minuten na afloop van een wedstrijd de doelpunten laten zien. Vodafone benadrukt dat het voor klanten niet noodzakelijk is om gebruik te maken van het umts-netwerk als ze doelpunten van hun favoriete club willen bekijken. Vodafone maakt de voetbaldienst ook geschikt voor het huidige Vodafone Live (datadiensten via het bestaande gsm-netwerk).
Het bedrijf 3 is een joint venture van Hutchison Whampoa, NTT NTT Docomo en KPN. Voorheen had 3 de rechten alleen in handen (Bron: FD).
meer nieuws
RSSC1000 en Alfred lanceren vogeltjesdans
woensdag 23 mei 2012, 8:00
Campina deelt melk uit in heel Nederland
woensdag 23 mei 2012, 13:11
Sky lanceert MyRadio - Vijf vragen aan Philip Alberdingk Thijm
woensdag 23 mei 2012, 13:11
Delta Lloyd benoemt Manager Communicatie & Strategie
woensdag 23 mei 2012, 10:15
Sp!ts zes weken huis-aan-huis
woensdag 23 mei 2012, 7:55
Nederlander trouw aan merk
woensdag 23 mei 2012, 7:42
Nieuwe vormgeving NOS
woensdag 23 mei 2012, 7:29
tip
Vakblad Communicatie
Volg vooruitstrevende vakgenoten in vakblad Communicatie. Hierin lees je alles over interne- en externe communicatie, corporate communicatie, sponsoring, nieuwe media en branding. Maak nu voordelig kennis en betaal slechts € 45,- voor het eerste halfjaar.
Vacature: Adformatie zoekt
De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.
Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media
rondvraag
Bureau van het Jaar: BSUR, Lemz of Wieden+Kennedy?
Volgende week wordt bekend welk bureau zich Bureau van het Jaar 2011 mag noemen.
Om inzicht te geven hoe bureaus zich profileren en wat de drie het afgelopen jaar goed gedaan hebben publiceren we hierbij hun papers.
Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?
In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.
Actuele stand: 129 inhakers.
vacatures
-
Media Account Manager (LG8818)
Personato Werving en Selectie, Zuid Limburg
-
Data analist
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
-
Manager Sponsoring, Marketing & Communicatie
KNHB, Den Haag
-
Marktmanager (Tilburg)
ABAB Accountants en Adviseurs, Tilburg
-
Account Manager Bedrijfscatering (DK8792)
Personato Werving en Selectie, Noord-Brabant
De Opportunisten elke donderdag vers
laatste reacties
Karin: De boxershort van de Condoomfabriek.nl met de tekst ‘ik ga staan voor oranje’ is pas vet!
Marilyn van Raaij: Ook ik heb een ontwerp gemaakt. Tot nu toe in de top 10 wat natuurlijk al een super eer is! Er kan...
Olivier: Wrong!
Leontine: Goed bedacht, geheel precies passend bij de strategie om de wereld achter melk te laten zien en...
Roderick Mirande: Dank Bas Dokter. Ik heb het filmpje erbij gezet.
MARCOM12

Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!
Piece of Work: Stephanie Pistel
In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.
kennisbank
Boekentips en meer
deze week in adformatie
- Gorilla raakt 'juiste' emotionele snaar
- Universal Media pakt de dubbel
- Geen limiet aan aantal inzendingen
neem gratis een abonnement
nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.Aanmelden


