Carp zit weer in de lift
De arbeidsmarkt vertoont tekenen van herstel. Na jaren van verlies lijkt het gratis carrièretijdschrift Carp daarom de rode cijfers achter zich te laten.
Dat zei hoofdredacteur Dirk Koppes gisteren tijdens de opening van de fototentoonstelling ‘De wereld volgens Carp’ in Rotterdam.
Carp, het tijdschrift voor jonge, hoger opgeleide twintigers en dertigers, zag de laatste jaren het aanbod van personeelsadvertenties sterk teruggelopen. Koppes verwacht betere tijden. ‘We verschijnen nu met steeds grotere regelmaat één keer in de week en het is de bedoeling dat we dat vanaf januari weer helemaal doen. We draaien geen verlies meer en vanaf september verwacht ik dat we in de plus staan.’
Het tijdschrift heeft een periode van zwaar weer achter de rug. In 2002 zette uitgever PCM dochter CrossPoints, de uitgeverij van onder meer Carp, in de etalage. Uitgever Aromedia nam CrossPoints over. In september 2003 werd besloten tot een restyling. Carp kreeg een kleiner formaat en een nieuw logo (ANP).
meer nieuws
RSSPANL Award naar Marieke van der Velden
woensdag 23 mei 2012, 21:30
KLM introduceert Meet & Seat met nieuwe campagne
woensdag 23 mei 2012, 18:30
Campina deelt melk uit in heel Nederland
woensdag 23 mei 2012, 13:11
Sky lanceert MyRadio - Vijf vragen aan Philip Alberdingk Thijm
woensdag 23 mei 2012, 13:11
Delta Lloyd benoemt Manager Communicatie & Strategie
woensdag 23 mei 2012, 10:15
C1000 en Alfred lanceren vogeltjesdans
woensdag 23 mei 2012, 8:00
Sp!ts zes weken huis-aan-huis
woensdag 23 mei 2012, 7:55
tip
iChange
Juist in een tijd waarin we in economisch moeilijk vaarwater verkeren, moet een organisatie veranderen. Hoe blijf je daarbij zelf op koers en lever je toegevoegde waarde? Kom naar iChange; het congres over communicatie en verandering in de praktijk.
Vacature: Adformatie zoekt
De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.
Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media
rondvraag
Bureau van het Jaar: BSUR, Lemz of Wieden+Kennedy?
Volgende week wordt bekend welk bureau zich Bureau van het Jaar 2011 mag noemen.
Om inzicht te geven hoe bureaus zich profileren en wat de drie het afgelopen jaar goed gedaan hebben publiceren we hierbij hun papers.
Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?
In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.
Actuele stand: 129 inhakers.
vacatures
-
Media Account Manager (LG8818)
Personato Werving en Selectie, Zuid Limburg
-
Data analist
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
-
Manager Sponsoring, Marketing & Communicatie
KNHB, Den Haag
-
Marktmanager (Tilburg)
ABAB Accountants en Adviseurs, Tilburg
-
Account Manager Bedrijfscatering (DK8792)
Personato Werving en Selectie, Noord-Brabant
De Opportunisten elke donderdag vers
laatste reacties
Bram: Gerben,
Je noemt allerlei moderne politieke clichés. 4-5 jaar is een normale houdbaarheid voor...
Arie: Is dit eigenlijk een typisch Nederlands verschijnsel?
sikko gerkema: Dat kan nog druk worden aan de deur als iedereen z’n verhaal gaat vertellen. Waar komt bijvoorbeeld...
sikko gerkema: Laten zien waar de melk ook al weer vandaan komt.
Tja, zover hebben we het met z’n allen laten...
MARCOM12

Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!
Piece of Work: Stephanie Pistel
In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.
kennisbank
Boekentips en meer
deze week in adformatie
- Gorilla raakt 'juiste' emotionele snaar
- Universal Media pakt de dubbel
- Geen limiet aan aantal inzendingen
neem gratis een abonnement
nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.Aanmelden


