CDA: netmanagers weg
Het CDA wil de netmanagers in het publieke bestel helemaal wegbezuinigen.
Dat zeht mediawoordvoerder Joop Atsma in De Telegraaf. ‘Die bestuurslaag kan eruit. Ze hebben te veel macht, de zeggenschap moet terug naar de omroepen. Bij radio én tv.’ Atsma zegt nog steeds klachten van omroepdirecteuren te ontvangen over de invloed van de zenderbazen in het bestel.
Eerder pleitte hij er al voor om het gezag van de coördinatoren aan banden leggen. Tv-coryfee Wibo van de Linde haalde zaterdag in De Telegraaf ook uit naar de netmanagers, die een stem willen bij het uitzoeken van gasten in programma’s. ‘Zeker nu het verkiezingstijd is’, zo citeerde Van de Linde enkele omroepmedewerkers.
Kees Toering, zendermanager van Radio 2 en 5 reageert: ‘In overleg met de omroepen proberen wij te voorkomen dat bijvoorbeeld lijsttrekkers als Femke Halsema of Job Cohen vier keer op een dag te gast zijn en dat anderen niet of nauwelijks aan bod komen.’ Nederland 3-netmanager Roek Lips: ‘In zijn algemeenheid kan ik zeggen dat je ervoor moet waken dat je één gast niet drie keer op een avond uitnodigt, maar ik heb voldoende vertrouwen in de omroepen dat ze daar zelf rekening mee houden.’
Bron: Telegraaf.
meer nieuws
RSSPANL Award naar Marieke van der Velden
woensdag 23 mei 2012, 21:30
KLM introduceert Meet & Seat met nieuwe campagne
woensdag 23 mei 2012, 18:30
Campina deelt melk uit in heel Nederland
woensdag 23 mei 2012, 13:11
Sky lanceert MyRadio - Vijf vragen aan Philip Alberdingk Thijm
woensdag 23 mei 2012, 13:11
Delta Lloyd benoemt Manager Communicatie & Strategie
woensdag 23 mei 2012, 10:15
C1000 en Alfred lanceren vogeltjesdans
woensdag 23 mei 2012, 8:00
Sp!ts zes weken huis-aan-huis
woensdag 23 mei 2012, 7:55
ook interessant
- Römer van Nederland 2 naar Filmacademie maandag 21 mei 2012
- Nog steeds misleiding bij overstap telefonie woensdag 11 april 2012
- ‘Afwenden reclameverboden waarschuwing voor adverteerders’ donderdag 15 maart 2012
- CDA en VVD in Eerste Kamer nog niet akkoord met cookiewet vrijdag 3 februari 2012
- Waarschuwingslogo voor zwangere vrouwen op fles vrijdag 3 februari 2012
meer opinie
- Help mee met Nederlands' eerste SuperPAC vrijdag 18 mei 2012
- De mediawerkelijkheid van Job Cohen woensdag 22 februari 2012
- Beslist het merk CPB de verkiezingen? woensdag 28 april 2010
- Politieke B-merken woensdag 3 maart 2010
- Wie is de politieke Kasparov van Nederland? donderdag 25 februari 2010
tip
Handboek Online Marketing
Leer online koppelen aan offline en maak kennis met de voor- en nadelen van online marketinggereedschappen.
Vacature: Adformatie zoekt
De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.
Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media
rondvraag
Bureau van het Jaar: BSUR, Lemz of Wieden+Kennedy?
Volgende week wordt bekend welk bureau zich Bureau van het Jaar 2011 mag noemen.
Om inzicht te geven hoe bureaus zich profileren en wat de drie het afgelopen jaar goed gedaan hebben publiceren we hierbij hun papers.
Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?
In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.
Actuele stand: 129 inhakers.
vacatures
-
Media Account Manager (LG8818)
Personato Werving en Selectie, Zuid Limburg
-
Data analist
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
-
Manager Sponsoring, Marketing & Communicatie
KNHB, Den Haag
-
Marktmanager (Tilburg)
ABAB Accountants en Adviseurs, Tilburg
-
Account Manager Bedrijfscatering (DK8792)
Personato Werving en Selectie, Noord-Brabant
De Opportunisten elke donderdag vers
laatste reacties
Bram: Gerben,
Je noemt allerlei moderne politieke clichés. 4-5 jaar is een normale houdbaarheid voor...
Arie: Is dit eigenlijk een typisch Nederlands verschijnsel?
sikko gerkema: Dat kan nog druk worden aan de deur als iedereen z’n verhaal gaat vertellen. Waar komt bijvoorbeeld...
sikko gerkema: Laten zien waar de melk ook al weer vandaan komt.
Tja, zover hebben we het met z’n allen laten...
MARCOM12

Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!
Piece of Work: Stephanie Pistel
In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.
kennisbank
Boekentips en meer
deze week in adformatie
- Gorilla raakt 'juiste' emotionele snaar
- Universal Media pakt de dubbel
- Geen limiet aan aantal inzendingen
neem gratis een abonnement
nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.Aanmelden


