Consument bestelt online gemiddeld 2,8 magazines

14 oktober 08 Maarten Hafkamp

De consument bestelt online gemiddeld 2,8 tijdschriften per keer. Dat meldt Sellvia, het platform dat de mogelijkheid biedt om via internet tijdschriften per stuk te verkopen.

Consument bestelt online gemiddeld 2,8 magazines

De eerste virtuele tijdschriftenkiosk die is aangesloten op het Sellvia-platform is AKO.nl. De cijfers betreffen dan ook de verkopen van de afgelopen drie maanden via AKO.nl.
Het cijfer van online gemiddeld 2,8 magazines per keer staat gelijk aan een gemiddeld orderbedrag van 13,10 euro exclusief BTW. Daarnaast concludeert Sellvia dat de koper het geen bezwaar vindt om 1,95 extra te betalen voor verpakking en verzending. Dit bedrag betaalt men per order, ongeacht het aantal tijdschriften.
Van de bezoekers aan de tijdschriftenkiosk van ako.nl gaat uiteindelijk 3 procent over tot de aankoop van tijdschriften. Sellvia-oprichters Marcel Disberg en Henk Bemboom verwachten de conversie te kunnen verhogen door onder andere een betere rubricering van het assortiment. De ontwikkeling hiervan is klaar en wordt een dezer dagen ingevoerd.



 

reageer


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:

Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

rondvraag

Moet de commercie een stapje terug doen?

Het verzet tegen commercie bij evenementen als de Elfstedentocht lijkt te groeien. Of is het alleen een issue in de Grachtengordel? De vorige keer was Unox nog de held. Zijn de tijden veranderd?

reageer

In beeld: Hanen festival bij GVR


Prijzen voor vakgenoten die boven het maaiveld uitsteken.

Bekijk de foto's



In aanloop naar het MWG Congres zal er om de paar dagen een column geplaatst worden van een van de sprekers.
Let op het is een estafette column! Ruud de Langen start de pennenstrijd en geeft het stokje door aan…

Lees hier

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers


Adformatie meets marketing

Marc de Vries Hyves Adfotube

Hyves heeft het niet makkelijk. Maar algemeen directeur Marc de Vries legt uit dat er nog altijd toekomst is. 'We zijn nog steeds in leven en jong'. Theo van Vugt spreekt met hem in de serie Adformatie meets Marketing. 'Hyves is nog altijd de grootste site van Nederland.' En over Facebook en de Telegraaf.

Bekijk het interview. Meer video op Adfotube.


piece of work

Piece of Work Marco Grandia

In de derde aflevering van Piece of Work vertelt regisseur Marco Grandia over hoe hij te werk ging bij het maken van de C1000 Superhelden commercial. Daarin vliegen de duurbetaalde voetballers Dirk Kuyt, Klaas Jan Huntelaar en Ricky Wolfswinkel door de lucht. Hoe heeft hij dat gedaan? En wat heeft hij met goochelen?
Bekijk het interview. Meer video op Adfotube.


kennisbank


Boekentips en meer






tip

Handboek Online Marketing

Handboek Online Marketing

Leer online koppelen aan offline en maak kennis met de voor- en nadelen van online marketinggereedschappen.


vacatures

recente vacatures

deze week in adformatie

- Ceo Draftfcb Dik Klicks
- Zoek de verschillen bij Center Parcs
- Metro gaat meer agressie tonen
- Lemz zet politiepet op

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden