Consumentenbond prijst illegale downloadsite aan
De Consumentenbond moedigt het illegaal downloaden van muziek aan door herhaaldelijk de Russische website Allofmp3.com aan te prijzen.
Deze site biedt muziek zonder toestemming van artiesten aan. Dat zegt een woordvoerder van de Nederlandse branchevereniging voor de muziekindustrie NVPI.
In het meest recente nummer van de Consumentengids moedigt de Consumentenbond de lezer aan om gebruik te maken van de site, aldus de NVPI. De bond suggereert volgens de brancheorganisatie dat minder omstreden muziekdiensten op het internet artiesten ook niet veel opleveren. In eerdere testen van de Consumentenbond kwam Allofmp3 al goed uit de bus, zegt de woordvoerder van de NVPI. ‘We zijn er klaar mee. De bond moet het niet meer over de site hebben.’
De Consumentenbond zegt alleen de voor- en nadelen van de site aan te geven zonder een oordeel te vellen. ‘We nemen geen stelling in de discussie. We willen alleen zo compleet mogelijk de consument informeren’, aldus een woordvoerder. Hij voegt daar wel aan toe dat de bond niet langer over Allofmp3 zal schrijven als de rechter bepaalt dat de site illegaal is (ANP).
meer nieuws
RSSFun in Noordwijkerhout
donderdag 9 februari 2012, 23:46
BSUR: themacampagne Miljoenenspel Staatsloterij
vrijdag 10 februari 2012, 10:00
‘The winner is…’ blijft onder de maat
vrijdag 10 februari 2012, 9:57
Inzenden voor Esprix
vrijdag 10 februari 2012, 9:13
NMa: Vergelijkingssites onder de maat
vrijdag 10 februari 2012, 9:07
Kleine reorganisatie Vrij Nederland
vrijdag 10 februari 2012, 8:56
Nieuw tijdschrift Sanoma: Fab
vrijdag 10 februari 2012, 8:39
rondvraag
Moet de commercie een stapje terug doen?
Het verzet tegen commercie bij evenementen als de Elfstedentocht lijkt te groeien. Of is het alleen een issue in de Grachtengordel? De vorige keer was Unox nog de held. Zijn de tijden veranderd?
In beeld: Hanen festival bij GVR

Prijzen voor vakgenoten die boven het maaiveld uitsteken.
![]()
In aanloop naar het MWG Congres zal er om de paar dagen een column geplaatst worden van een van de sprekers.
Let op het is een estafette column! Ruud de Langen start de pennenstrijd en geeft het stokje door aan…
vacatures
-
Marketing Co??rdinator
Banenrijklimburg, Geleen
-
Marketeer
Banenrijklimburg, Maastricht
-
Marketingadviseur
Amerpoort, Baarn
-
Senior Customer Support Medewerker
Louwman & Parqui B.V., Raamsdonksveer
-
Sales Specialist Diagnostics
Avantor Performance Materials B.V., Deventer
laatste reacties
Harald Heukers: Waarom wordt er niets gezegd over de battle?
Patrick van Drongelen: @Michael Jansen, 15 jaar in dienst, lijkt me niet echt dat je dan kunt...
Ben Zuur: Kortom: inhoudelijk al met al dus een heel, heel teleurstellende editie van de MWG....
natascha: Verras me...Ik heb inspiratie opgedaan bij DWDD,door Adriaan van Dis.....8 nummers voor...
De Opportunisten elke donderdag vers
Adformatie meets marketing
Hyves heeft het niet makkelijk. Maar algemeen directeur Marc de Vries legt uit dat er nog altijd toekomst is. 'We zijn nog steeds in leven en jong'. Theo van Vugt spreekt met hem in de serie Adformatie meets Marketing. 'Hyves is nog altijd de grootste site van Nederland.' En over Facebook en de Telegraaf.
Bekijk het interview. Meer video op Adfotube.
piece of work
In de derde aflevering van Piece of Work vertelt regisseur Marco Grandia over hoe hij te werk ging bij het maken van de C1000 Superhelden commercial. Daarin vliegen de duurbetaalde voetballers Dirk Kuyt, Klaas Jan Huntelaar en Ricky Wolfswinkel door de lucht. Hoe heeft hij dat gedaan? En wat heeft hij met goochelen?
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.
kennisbank
Boekentips en meer
tip
Marketing Performers
Meer halen uit marketingtalent.Dit boek is geschreven voor marketingmanagers die willen weten hoe zij het beste uit hun medewerkers naar boven kunnen halen.
vacatures
-
Product Manager (Die op basis van inhoud de schakel is tussen R&D en Sales)
Mars / Den Uijl Ploeg & Partners, Leeuwarden
-
Marketing Co??rdinator
Banenrijklimburg, Geleen
-
Marketeer
Banenrijklimburg, Maastricht
-
Accountmanager Latijns-Amerika
BRB International BV, Ittervoort
-
Marketingadviseur
Amerpoort, Baarn
deze week in adformatie
- Ceo Draftfcb Dik Klicks
- Zoek de verschillen bij Center Parcs
- Metro gaat meer agressie tonen
- Lemz zet politiepet op
neem gratis een abonnement
nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.Aanmelden


