Curaçao Toeristen Bureau Europa naar Mediaxplain
Het Curaçao Toeristen Bureau Europa (CTBE) bekend van de creatie van de Curaçaose weervrouw Dushi, heeft Mediaxplain ingeschakeld voor media-strategie en -inkoop.
In de campagnes van het CTBE zal het typetje van Wendy van Dijk opnieuw te zien zijn.
Edward Suares, directeur CTBE: ‘Ik was op zoek naar een mediabureau dat zowel sterk is in tv-inkoop als het creëren van sterke non-spot campagnes. Bij Mediaxplain merkte ik een effectgerichte aanpak die gaat helpen de veelzijdigheid van Curaçao gericht te communiceren. De goede relatie tussen Mediaxplain en RTL Concepts hielp mee de keuze snel te maken.’’
meer nieuws
RSSPANL Award naar Marieke van der Velden
woensdag 23 mei 2012, 21:30
Klacht tegen EK-reclame NLENergie afgewezen
donderdag 24 mei 2012, 7:17
KLM introduceert Meet & Seat met nieuwe campagne
woensdag 23 mei 2012, 18:30
Campina deelt melk uit in heel Nederland
woensdag 23 mei 2012, 13:11
Sky lanceert MyRadio - Vijf vragen aan Philip Alberdingk Thijm
woensdag 23 mei 2012, 13:11
Delta Lloyd benoemt Manager Communicatie & Strategie
woensdag 23 mei 2012, 10:15
C1000 en Alfred lanceren vogeltjesdans
woensdag 23 mei 2012, 8:00
ook interessant
- Intratuin: het hoe en waarom van de nieuwe merkcampagne donderdag 12 april 2012
- GroupM vergroot marktaandeel in 2010 dinsdag 22 november 2011
- Discovery Channel met Glenfiddich Challenge woensdag 7 september 2011
- Mediaxplain kiest voor Carat en Aegis Media dinsdag 7 juni 2011
- SVB Media wint tweede Mediastrijd maandag 7 februari 2011
meer achtergrond
- Tien keer anders donderdag 12 februari 2009
tip
MarketingLive
Kom naar MarketingLive voor een kijkje achter de schermen bij wereldmerken als Unilever, the Coca Cola Company en Sara Lee.
Vacature: Adformatie zoekt
De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.
Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media
rondvraag
Bureau van het Jaar: BSUR, Lemz of Wieden+Kennedy?
Volgende week wordt bekend welk bureau zich Bureau van het Jaar 2011 mag noemen.
Om inzicht te geven hoe bureaus zich profileren en wat de drie het afgelopen jaar goed gedaan hebben publiceren we hierbij hun papers.
Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?
In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.
Actuele stand: 129 inhakers.
vacatures
-
Grafik Abteilungsleiter DACH - Deutsch (AH8836)
Personato Werving en Selectie, Venlo
-
Media Account Manager (LG8818)
Personato Werving en Selectie, Zuid Limburg
-
Data analist
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
-
Manager Sponsoring, Marketing & Communicatie
KNHB, Den Haag
-
Marktmanager (Tilburg)
ABAB Accountants en Adviseurs, Tilburg
De Opportunisten elke donderdag vers
laatste reacties
Bram: Gerben,
Je noemt allerlei moderne politieke clichés. 4-5 jaar is een normale houdbaarheid voor...
Arie: Is dit eigenlijk een typisch Nederlands verschijnsel?
sikko gerkema: Dat kan nog druk worden aan de deur als iedereen z’n verhaal gaat vertellen. Waar komt bijvoorbeeld...
sikko gerkema: Laten zien waar de melk ook al weer vandaan komt.
Tja, zover hebben we het met z’n allen laten...
MARCOM12

Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!
Piece of Work: Stephanie Pistel
In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.
kennisbank
Boekentips en meer
deze week in adformatie
- Gorilla raakt 'juiste' emotionele snaar
- Universal Media pakt de dubbel
- Geen limiet aan aantal inzendingen
neem gratis een abonnement
nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.Aanmelden



