Dalende winst voor WPP
WPP Group komt deze week met de halfjaar resultaten en zal een dalende winst melden. Maar het ergste van de reclamerecessie is achter de rug.
Investeringsbank Merrill Lynch denkt dat WPP’s winst in het eerste half jaar rond de 190 miljoen euro zal uitkomen, vorig jaar in dezelfde periode was dat nog ongeveer rond de 315 miljoen. De bank verwacht een beter resultaat in de tweede helft, schrijft Brandrepublic. Daar zal ook het overgenomen Cordiant Communications aan bijdragen.
WPP’s halfjaarresultaten tonen ook dat de oorlog in Irak nauwelijks impact heeft gehad op de reclame-industrie. De cijfers van WPP geven altijd een goed beeld van hoe de reclamemarkt ervoor staat.
WPP-baas Sir Martin Sorrell zal investeerders melden dat het ergste van de reclamerecessie achter de rug is. Met name in de VS, de grootste markt voor de communicatiegroep, gaat het beter.
meer nieuws
RSSPANL Award naar Marieke van der Velden
woensdag 23 mei 2012, 21:30
Omzet en bedrijfsresultaat WPG UItgevers gedaald in 2011
donderdag 24 mei 2012, 7:29
Banken gedaagd om beursgang Facebook
donderdag 24 mei 2012, 7:21
Klacht tegen EK-reclame NLENergie afgewezen
donderdag 24 mei 2012, 7:17
KLM introduceert Meet & Seat met nieuwe campagne
woensdag 23 mei 2012, 18:30
Campina deelt melk uit in heel Nederland
woensdag 23 mei 2012, 13:11
Sky lanceert MyRadio - Vijf vragen aan Philip Alberdingk Thijm
woensdag 23 mei 2012, 13:11
tip
Word nu sponsor
Word nu sponsor van dé MARCOM-borrel van het jaar! 13 juni a.s. tijdens MARCOM12 op Strand Zuid bij de Amsterdam RAI. Interesse? Neem contact op met dieuwke@adformatie.nl of vincent@adformatie.nl
Vacature: Adformatie zoekt
De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.
Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media
rondvraag
Bureau van het Jaar: BSUR, Lemz of Wieden+Kennedy?
Volgende week wordt bekend welk bureau zich Bureau van het Jaar 2011 mag noemen.
Om inzicht te geven hoe bureaus zich profileren en wat de drie het afgelopen jaar goed gedaan hebben publiceren we hierbij hun papers.
Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?
In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.
Actuele stand: 129 inhakers.
vacatures
-
Grafik Abteilungsleiter DACH - Deutsch (AH8836)
Personato Werving en Selectie, Venlo
-
Media Account Manager (LG8818)
Personato Werving en Selectie, Zuid Limburg
-
Data analist
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
-
Manager Sponsoring, Marketing & Communicatie
KNHB, Den Haag
-
Marktmanager (Tilburg)
ABAB Accountants en Adviseurs, Tilburg
De Opportunisten elke donderdag vers
laatste reacties
Bram: Gerben,
Je noemt allerlei moderne politieke clichés. 4-5 jaar is een normale houdbaarheid voor...
Arie: Is dit eigenlijk een typisch Nederlands verschijnsel?
sikko gerkema: Dat kan nog druk worden aan de deur als iedereen z’n verhaal gaat vertellen. Waar komt bijvoorbeeld...
sikko gerkema: Laten zien waar de melk ook al weer vandaan komt.
Tja, zover hebben we het met z’n allen laten...
MARCOM12

Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!
Piece of Work: Stephanie Pistel
In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.
kennisbank
Boekentips en meer
deze week in adformatie
- Gorilla raakt 'juiste' emotionele snaar
- Universal Media pakt de dubbel
- Geen limiet aan aantal inzendingen
neem gratis een abonnement
nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.Aanmelden


