Den Boon weg als directeur GfK Daphne
Directeur Arie den Boon vertrekt per 1 januari 2010 bij GfK Daphne.
Den Boon blijft als adviseur bij GfK betrokken. Hij draagt zijn taken over aan Michèle van Waterschoot, die in april 2008 aangetrokken werd als general manager. GfK Daphne startte in september 2001 onder leiding van Den Boon, met een nieuwe visie op reclame-effectonderzoek. In 2007 sloot het bedrijf zich aan bij de Intomart GfK Groep, om daarmee internationale uitrol mogelijk te maken.
Den Boon: ‘Marketingcommunicatie wordt steeds complexer en tegelijkertijd is er behoefte aan inzicht in return on investment van media. De Daphne oplossing daarvoor komt nu ook internationaal van de grond. Voor mij nu tijd om buiten Daphne voor GfK aan internationale projecten te werken.’
meer nieuws
RSSPANL Award naar Marieke van der Velden
woensdag 23 mei 2012, 21:30
Game Vattenfall rond elektrische auto
donderdag 24 mei 2012, 7:47
Omzet en bedrijfsresultaat WPG UItgevers gedaald in 2011
donderdag 24 mei 2012, 7:29
Banken gedaagd om beursgang Facebook
donderdag 24 mei 2012, 7:21
Klacht tegen EK-reclame NLENergie afgewezen
donderdag 24 mei 2012, 7:17
KLM introduceert Meet & Seat met nieuwe campagne
woensdag 23 mei 2012, 18:30
Campina deelt melk uit in heel Nederland
woensdag 23 mei 2012, 13:11
ook interessant
- KLM introduceert Meet & Seat met nieuwe campagne woensdag 23 mei 2012
- Sky lanceert MyRadio - Vijf vragen aan Philip Alberdingk Thijm woensdag 23 mei 2012
- Jongeren onder 16 voortaan strafbaar voor alcoholbezit woensdag 23 mei 2012
- La Place start proef met mobiele kortingsbonnen dinsdag 22 mei 2012
- Smin wordt Platform Content dinsdag 22 mei 2012
meer opinie
- Contentindustrie blaakt van zelfvertrouwen zondag 6 mei 2012
- Toekomst van het boek? maandag 16 april 2012
- De regio Nederland dinsdag 10 april 2012
- De Traffic Manager is dood, lange leve de Terrific Manager. donderdag 29 maart 2012
- Stroom is gewoon stroom donderdag 29 maart 2012
meer achtergrond
- Acht inzichten in jongerengedrag voor marketeers woensdag 16 mei 2012
- Oranje Barometer: Oranje Actie Teller EK 2012 maandag 23 april 2012
- Zoekende op PICNIC 2010 dinsdag 28 september 2010
- What happens in Cannes.... donderdag 1 juli 2010
- Power in de polder vrijdag 8 januari 2010
tip
Brand Flow
Hoe creëer je als merk een optimale merkervaring? In Brand Flow lees je hoe merken als IKEA, Nike, BMW, Apple en Starbucks in staat zijn om over langere periode succesvol te zijn.
Vacature: Adformatie zoekt
De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.
Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media
rondvraag
Bureau van het Jaar: BSUR, Lemz of Wieden+Kennedy?
Volgende week wordt bekend welk bureau zich Bureau van het Jaar 2011 mag noemen.
Om inzicht te geven hoe bureaus zich profileren en wat de drie het afgelopen jaar goed gedaan hebben publiceren we hierbij hun papers.
Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?
In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.
Actuele stand: 129 inhakers.
vacatures
-
Grafik Abteilungsleiter DACH - Deutsch (AH8836)
Personato Werving en Selectie, Venlo
-
Media Account Manager (LG8818)
Personato Werving en Selectie, Zuid Limburg
-
Data analist
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
-
Manager Sponsoring, Marketing & Communicatie
KNHB, Den Haag
-
Marktmanager (Tilburg)
ABAB Accountants en Adviseurs, Tilburg
De Opportunisten elke donderdag vers
laatste reacties
ruud list: Niet alleen negatief tov de Oekraïnese vrouwen maar ook t.o.v. de Nederlandse mannen die hierbij...
Wim Krop: En zo trekt iedereen zich steeds verder terug in de eigen biotoop. Niet gehinderd door andere...
Bram: Gerben,
Je noemt allerlei moderne politieke clichés. 4-5 jaar is een normale houdbaarheid voor...
Arie: Is dit eigenlijk een typisch Nederlands verschijnsel?
sikko gerkema: Dat kan nog druk worden aan de deur als iedereen z’n verhaal gaat vertellen. Waar komt bijvoorbeeld...
MARCOM12

Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!
Piece of Work: Stephanie Pistel
In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.
kennisbank
Boekentips en meer
deze week in adformatie
- Gorilla raakt 'juiste' emotionele snaar
- Universal Media pakt de dubbel
- Geen limiet aan aantal inzendingen
neem gratis een abonnement
nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.Aanmelden


