Diele commercieel manager internet Wehkamp
Oscar Diele (30) is bij Wehkamp begonnen als commercieel manager internet. Hij was al werkzaam als callcenter manager binnen deze organisatie.
Diele zal zich vooral richten op het vergroten van het aantal partnerships en het introduceren van nieuwe producten en diensten via internet. Maurits Hoefnagels, tot dusver internetmanager, gaat zich toeleggen op het uitbreiden en perfectioneren van het winkeltechnische aspect van de webwinkel. Verkoop via internet groei sterk aan belang bij Wehkamp. Dit jaar is het internetkanaal goed voor een omzet van 55 miljoen gulden, volgend jaar denkt Wehkamp voor 100 miljoen gulden te verkopen via dit kanaal.
meer nieuws
RSSPANL Award naar Marieke van der Velden
woensdag 23 mei 2012, 21:30
Game Vattenfall rond elektrische auto
donderdag 24 mei 2012, 7:47
Omzet en bedrijfsresultaat WPG UItgevers gedaald in 2011
donderdag 24 mei 2012, 7:29
Banken gedaagd om beursgang Facebook
donderdag 24 mei 2012, 7:21
Klacht tegen EK-reclame NLENergie afgewezen
donderdag 24 mei 2012, 7:17
KLM introduceert Meet & Seat met nieuwe campagne
woensdag 23 mei 2012, 18:30
Campina deelt melk uit in heel Nederland
woensdag 23 mei 2012, 13:11
tip
Vakblad Communicatie
Volg vooruitstrevende vakgenoten in vakblad Communicatie. Hierin lees je alles over interne- en externe communicatie, corporate communicatie, sponsoring, nieuwe media en branding. Maak nu voordelig kennis en betaal slechts € 45,- voor het eerste halfjaar.
Vacature: Adformatie zoekt
De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.
Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media
rondvraag
Bureau van het Jaar: BSUR, Lemz of Wieden+Kennedy?
Volgende week wordt bekend welk bureau zich Bureau van het Jaar 2011 mag noemen.
Om inzicht te geven hoe bureaus zich profileren en wat de drie het afgelopen jaar goed gedaan hebben publiceren we hierbij hun papers.
Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?
In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.
Actuele stand: 129 inhakers.
vacatures
-
Grafik Abteilungsleiter DACH - Deutsch (AH8836)
Personato Werving en Selectie, Venlo
-
Media Account Manager (LG8818)
Personato Werving en Selectie, Zuid Limburg
-
Data analist
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
-
Manager Sponsoring, Marketing & Communicatie
KNHB, Den Haag
-
Marktmanager (Tilburg)
ABAB Accountants en Adviseurs, Tilburg
De Opportunisten elke donderdag vers
laatste reacties
ruud list: Niet alleen negatief tov de Oekraïnese vrouwen maar ook t.o.v. de Nederlandse mannen die hierbij...
Wim Krop: En zo trekt iedereen zich steeds verder terug in de eigen biotoop. Niet gehinderd door andere...
Bram: Gerben,
Je noemt allerlei moderne politieke clichés. 4-5 jaar is een normale houdbaarheid voor...
Arie: Is dit eigenlijk een typisch Nederlands verschijnsel?
sikko gerkema: Dat kan nog druk worden aan de deur als iedereen z’n verhaal gaat vertellen. Waar komt bijvoorbeeld...
MARCOM12

Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!
Piece of Work: Stephanie Pistel
In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.
kennisbank
Boekentips en meer
deze week in adformatie
- Gorilla raakt 'juiste' emotionele snaar
- Universal Media pakt de dubbel
- Geen limiet aan aantal inzendingen
neem gratis een abonnement
nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.Aanmelden


