Doede360-campagne doet gooi naar wereldrecord

Creatie 23 april 2012, 15:29 2 Susanne van Nierop

De Doede360-campagne die jongeren in beweging moet brengen, gaat aankomende donderdag een wereldrecord vestigen: 1 miljoen 360-sprongen door kinderen in heel Nederland. De campagne is bedacht door KesselsKramer.

Doede360-campagne doet gooi naar wereldrecord

TV-programma Het Klokhuis doet er - voor het eerst in zijn bestaan - live verslag van. Op de Oude Markt in Enschede vindt een groot evenement plaats met onder andere Marco Borsato. Honderden kinderen zullen samen met hiphop-helden Gino Pietermaai en Bokoesam de Doede360-song zingen en springen.

De afgelopen weken werd in het kader van de Doede360 actie gevoerd. Dit leverde 100.000 inschrijvingen op en vele zelfgemaakte filmpjes van kinderen en jongeren uit heel Nederland. De muziekvideo ‘Doede360’ werd ruim een half miljoen keer bekeken op YouTube.

De commercial:

Credits:
Bureau: KesselsKramer
Client: NOC*NSF, Het Klokhuis, KVLO
Strategie: Jurian Strik, Boukje Taphoorn
Creatie: Pim Gerrits, Cris Dijkman
Productie: Pieter Leendertse, Fleur Dusée
Muziek: Gino Pietermaai, BokoeSam, FS Green
Regie: Teemong
Website: Keistoer



 

reageer (2)

Heeft er geen PR bureau aan deze campagne meegewerkt? Zo ja, ben ik benieuwd welke, weet iemand dat?
Groet!

Melanie, maandag 23 april 2012, 17:09

De PR was een gezamenlijke inspanning van Nancy Alders (EenEnAlders) namens KVLO en NOC*NSF, Helen Albada namens NTR en KesselsKramer.

Goed dat je het zegt inderdaad.

Pim Gerrits, maandag 23 april 2012, 17:54


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:


tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

ook interessant

meer opinie

meer achtergrond

rondvraag

Raar bevlogen

Mat, lam, een voorzitter die wél bevlogen is, een Engelssprekende presentator, en een koffer vol ‘Lampjes’ voor Christian Borstlap die vervolgens niet de Grand Prix wint, omdat de twitter-film van Woedend! / Wefilm een opvallendere case was. Een bijzondere, rare avond was het. Getuige de reacties. Wat moet de ADCN doen om weer geliked te worden?

reageer

ADCN Party Pics

Uit 187 nominaties reikte Juan Senor woensdagavond 8 mei bij de ADCN-uitreiking in de Gashouder in Amsterdam 28 Lampen uit en de Grand Prix - aan Woedend! en Wefilm.

De foto's!

MARCOM Academy

MARCOM Academy Zoek jij meer verdieping in je vak? Bezoek dan één van de masterclasses in de MARCOM Academy.

Meer informatie

Happy Ad!



Why not use our creativity to bring people closer to that which everyone seeks and longs for: happiness!

Dat is het uitgangspunt van The Happy Ad Project.

Deze week de Happy Ad van Hein Scholma, Thabasco: DoGood4all

Meer Happy Ads

Registratie MARCOM13 geopend


Mogen we jou dit jaar weer verwelkomen op 12/13 juni?

Meld je nu gratis aan



tip

Marketeer of the Year

Marketeer of the Year

Wie van de genomineerden mag zichzelf op 29 mei Marketeer of the Year 2013 noemen?

Meer informatie



De Opportunisten elke week vers

vacatures

meer vacatures




Denk anders, schrijf anders



Je schrijft goed, maar het mag frisser, geinspireerder? Put vaker uit persoonlijke associaties en invallen. Orden je gedachten eens anders dan logisch. Resultaat: volop inspiratie en ideeën.

Creatief tekstschrijven. vrijdag 31/5 en 14/6, Soest.
Cursusprijs € 695,-.
Klantwaardering: 9+ (bron: springest.nl)
Collega mee: 10% korting p.p.

Bureau Zuijdgeest Beter Schrijven.
Klik hier voor meer informatie


campagnes

kennisbank






nu in adformatie

Wie gaan TMG en SBS leiden?
IAB stelt Stir-onderzoek ter discussie
Nieuwe BNO-directeur Van Lennep: ‘Geen tombola’s in het ontwerpvak’

En verder onder meer: SP-branche over oranje, Roland van der Vorst: afscheid ‘met gemengde gevoelens’, Ruud Hendriks helpt startups


neem gratis een abonnement

Boekentips en meer





nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden