Eigen blad voor bruidegom

13 februari 07 Redactie

De bruidegom krijgt zijn eigen blad. Het heet ook De Bruidegom en het eerste nummer verschijnt komende donderdag.

Naast bruidegomsmode bevat het tijdschrift artikelen over ‘wat er op de trouwdag en in de aanloop daar naartoe van de bruidegom wordt verwacht’. De nieuwe titel is van Christiaan Uitgevers, dat ook al Bruid & Bruidegom Magazine uitgeeft.
‘Hoewel Bruid & Bruidegom Magazine uiteraard ook bedoeld is voor de bruidegom is het blad toch voor een groot deel voor de bruid geschreven. We vonden het tijd worden om ook de bruidegom zijn eigen blad te geven’, zegt Ellen Smink, hoofdredacteur van beide magazines.



 

reageer


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:

Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

rondvraag

Moet de commercie een stapje terug doen?

Het verzet tegen commercie bij evenementen als de Elfstedentocht lijkt te groeien. Of is het alleen een issue in de Grachtengordel? De vorige keer was Unox nog de held. Zijn de tijden veranderd?

reageer

In beeld: Hanen festival bij GVR


Prijzen voor vakgenoten die boven het maaiveld uitsteken.

Bekijk de foto's



In aanloop naar het MWG Congres zal er om de paar dagen een column geplaatst worden van een van de sprekers.
Let op het is een estafette column! Ruud de Langen start de pennenstrijd en geeft het stokje door aan…

Lees hier

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers


kennisbank


Boekentips en meer






tip

Communicatiedesk vernieuwd

Communicatiedesk vernieuwd

Vind antwoorden op jouw communicatievraagstukken. Bekijk dan nu gratis drie artikelen in de Communicatiedesk. Deze database bevat meer dan 2.500 checklists, cases en artikelen.


vacatures

recente vacatures

deze week in adformatie

- Ceo Draftfcb Dik Klicks
- Zoek de verschillen bij Center Parcs
- Metro gaat meer agressie tonen
- Lemz zet politiepet op

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden