Eigen site voor NOS Journaal

15 mei 2003, 23:00 Redactie

Een historisch moment noemt hoofdredacteur Hans Laroes het. Een eigen site voor het NOS Journaal. Ook het Radio 1 Journaal en sportprogramma Langs de Lijn krijgen een eigen webstek.

De drie sites zijn inmiddels online.  ‘Het NOS-Journaal bestaat bestaat iets meer dan 47 jaar. Al die tijd zijn we op onze plek gebleven: op televisie. Eerst als monopolist, later in een omgeving waarin we sterk werden beconcurreerd. Toch zijn we gebleven wat we waren: qua bereik de grootste nieuwsorganisatie van dit land. Dat schept verplichtingen. Maar nu, voor het eerst, stappen we over naar internet’, geeft Laroes uitleg in een column op omroep.nl.
De site brengt nieuws, dossiers en extra materiaal, samen met nosnieuws.nl. Ook wordt algemene informatie over het Journaal, de werkwijze en de presentatoren geboden. Belangrijke aanvulling op het tv-journaal is dat de site mogelijkheden tot interactie gaat bieden. Er mag dus gereageerd en gediscussieerd worden. ‘Veel mensen die bij het Journaal werken (hoofdredactie, verslaggevers, correspondenten, andere collega’s) zijn beschikbaar voor uitleg, reactie en toelichting. En om fouten toe te geven, als we ze gemaakt hebben’, aldus Laroes.



 

reageer


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:


Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

tip

Drie minuten…

Drie minuten…

Een persoonlijk relaas van Burgemeester Bas Eenhoorn over het schietdrama in Alphen aan den Rijn. De auteursopbrengst van de verkoop van Drie minuten... is gedeeltelijk bestemd voor een herdenkingsmonument in Alphen aan den Rijn.

Meer informatie



Vacature: Adformatie zoekt


De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.

Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media

Download advertentie (Pdf)

rondvraag

Facebook ook voor kinderen jonger dan 13?

Facebook wil voortaan ook kinderen onder de 13 jaar toegang geven. Dat is tot nu toe verboden. Goed idee van Facebook?

reageer

Bureau van het Jaar: BSUR, Lemz of Wieden+Kennedy?


Volgende week wordt bekend welk bureau zich Bureau van het Jaar 2011 mag noemen.
Om inzicht te geven hoe bureaus zich profileren en wat de drie het afgelopen jaar goed gedaan hebben publiceren we hierbij hun papers.

Lees verder


Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?

In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.

Actuele stand: 129 inhakers.


Bekijk het overzicht

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers

MARCOM12


Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!

Lees verder



Piece of Work: Stephanie Pistel

Piece of Work: Stephanie Pistel

In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.



kennisbank






Boekentips en meer


deze week in adformatie

- Gorilla raakt 'juiste' emotionele snaar
- Universal Media pakt de dubbel
- Geen limiet aan aantal inzendingen

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden