Fauth leidt Carat Nederland

Media 16 maart 2012, 10:03 8 Maarten Hafkamp

Sander Fauth (40) treedt medio mei 2012 aan als managing director van Carat Nederland en lid van het managementteam van Aegis Media.

Fauth leidt Carat Nederland

Fauth komt van KPN waar hij de afgelopen vijf jaar diverse managementfuncties in media en marketing vervulde en daarvoor aan bureauzijde als CSD voor P&G bij MediaCom. Hij is daarnaast bestuurlijk actief in de Bond van Adverteerders (BVA).
Fauth zegt over zijn overstap: ‘Ik kijk er enorm naar uit om Carat Nederland te leiden en samen met klanten succesvolle mediaresultaten te boeken. Carat is een inhoudelijk sterk bureau met een prachtig klantportfolio. Bovendien is Carat met haar krachtige internationale netwerk één van de leidende bureaugroepen in de wereld.’
Julius Minnaar, ceo Aegis Media Nederland: ‘Sanders brede ervaring bij een grote adverteerder als KPN is voor ons heel waardevol. Hij begrijpt als geen ander hoe adverteerders denken en werken en is zeer ervaren in het aansturen van een mediabureau. Hierdoor is hij een uiterst waardevolle sparringpartner voor onze klanten en zeer geschikt Carat te leiden en verder te ontwikkelen.’
Fauth is opvolger van Marcus Rueb die vorige maand zijn vertrek aankondigde.



gerelateerde artikelen

 

reageer (8)

Van harte Sander!

Tony Smid, vrijdag 16 maart 2012, 12:58

Sander, van harte gefeliciteerd.

Wim, vrijdag 16 maart 2012, 13:34

Proficiat Sander & Julius, mooie move voor jullie beiden, suc6!

Robert Brinkmann, vrijdag 16 maart 2012, 13:56

Sander, van harte gefeliciteerd met deze nieuwe uitdaging! Met je ervaring aan zowel bureau als klantzijde, je diepgaande kennis van het mediavak en je kundigheid om met respect en vertrouwen met mensen, zowel intern en extern, om te gaan, een positie waarin je als geen ander de verwachtingen zal kunnen waarmaken.

Tom Wierenga, vrijdag 16 maart 2012, 14:05

Tom, ik zou het niet mooier gezegd kunnen hebben, helemaal mee eens! Sander, van harte!

Floor Corcutt, vrijdag 16 maart 2012, 16:05

Benieuwd wie Sanders functie overneemt bij BVA…

Astrid Prummel, vrijdag 16 maart 2012, 20:07

Ik kom jou ook overal tegen Sander ;)
Gefeliciteerd en tot een keer weer in Amsterdam!

Jordy Fauth, zaterdag 17 maart 2012, 19:23

Sander, van harte gefeliciteerd! Veel succes met deze nieuwe uitdaging.
Deborah Ubachs
Telegraafmedia

Deborah Ubachs, maandag 19 maart 2012, 14:27


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:


tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

ook interessant

meer opinie

meer achtergrond

rondvraag

ABC-jury oké?

Op het SAN Gala is Dela gekroond tot Adverteerder van het Jaar, Etcetera Bureau van het Jaar, en Hi kreeg het Consistent Accent van de ABC-jury. Goede keuze?

reageer

NK Marketing en Media wielrennen

Velomedia organiseert dit jaar voor de tweede keer het Nederlands Kampioenschap Marketing & Media: een NK voor collega’s uit marketing, reclame en media.

Lees verder

MARCOM Academy

MARCOM Academy Zoek jij meer verdieping in je vak? Bezoek dan één van de masterclasses in de MARCOM Academy.

Meer informatie

Happy Ad!



Why not use our creativity to bring people closer to that which everyone seeks and longs for: happiness!

Dat is het uitgangspunt van The Happy Ad Project.

Deze week de Happy Ad van Hein Scholma, Thabasco: DoGood4all

Meer Happy Ads

Registratie MARCOM13 geopend


Mogen we jou dit jaar weer verwelkomen op 12/13 juni?

Meld je nu gratis aan



tip

Handboek Online Marketing 3

Handboek Online Marketing 3

Scoren met online marketingstrategie 3.0. Totaal herziene uitgave van bestseller van Patrick Petersen.

Meer informatie



De Opportunisten elke week vers

vacatures

meer vacatures




Denk anders, schrijf anders



Je schrijft goed, maar het mag frisser, geinspireerder? Put vaker uit persoonlijke associaties en invallen. Orden je gedachten eens anders dan logisch. Resultaat: volop inspiratie en ideeën.

Creatief tekstschrijven. vrijdag 31/5 en 14/6, Soest.
Cursusprijs € 695,-.
Klantwaardering: 9+ (bron: springest.nl)
Collega mee: 10% korting p.p.

Bureau Zuijdgeest Beter Schrijven.

Klik hier voor meer informatie!

campagnes

kennisbank






nu in adformatie

Wie gaan TMG en SBS leiden?
IAB stelt Stir-onderzoek ter discussie
Nieuwe BNO-directeur Van Lennep: ‘Geen tombola’s in het ontwerpvak’

En verder onder meer: SP-branche over oranje, Roland van der Vorst: afscheid ‘met gemengde gevoelens’, Ruud Hendriks helpt startups


neem gratis een abonnement

Boekentips en meer





nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden