Flinke groei 3FM in CLO
Radiozender 3FM zag het aandeel flink stijgen in het luisteronderzoek (CLO) van Intomart-GfK over de periode september-oktober 2009.
De publieke zender ging van 8,6 naar 9,2 pct. Ook het aandeel van Radio 538 steeg: van 10,4 naar 10,7 pct. De ORN-zenders gingen van 12,6 naar 12,2 pct en Radio 2 ging van 10,0 naar 10,1 pct. Sky Radio ging van 8,8 naar 8,6 pct. Radio 1 bleef op 7,4.
Q-music bleef op 6,6 pct. Radio Veronica zag het aandeel groeien van 6,0 naar 6,1, CRN/E Power steeg van 5,1 naar 5,2 en 100% NL daalde na een aantal periodes van flinke groei van 4,7 naar 4,4 pct.
Overige zenders: Radio 5 2,6 (-0,1), Radio 10 Gold 2,5 (+0,2), Classic FM 1,9 (-0,2), Slam FM 1,8 (-0,2), Radio 4 1,8 (-), Arrow Classic Rock 1,3 (-), BNR nieuwsradio 0,9 (-), TMF Hitradio 0,4 (-0,1), Arrow Jazz FM 0,3 (-0,1), Kink FM 0,3 (+0,1) en 6 FM 0,2 (-).
meer nieuws
RSSBraam en Gerkema weg bij DDB
woensdag 8 februari 2012, 15:10
CEO Jacob de Jonge weg bij Bijenkorf
donderdag 9 februari 2012, 12:47
AH lanceert weggooiwijzer
donderdag 9 februari 2012, 11:53
RegioBank: radiospots in acht dialecten
donderdag 9 februari 2012, 9:22
Groupon lijdt verlies
donderdag 9 februari 2012, 9:14
MediaMonks wint FWA voor TEDx website
donderdag 9 februari 2012, 9:02
Meer winst en omzet Time Warner
donderdag 9 februari 2012, 8:54
rondvraag
Moet de commercie een stapje terug doen?
Het verzet tegen commercie bij evenementen als de Elfstedentocht lijkt te groeien. Of is het alleen een issue in de Grachtengordel? De vorige keer was Unox nog de held. Zijn de tijden veranderd?
In beeld: Hanen festival bij GVR

Prijzen voor vakgenoten die boven het maaiveld uitsteken.
![]()
In aanloop naar het MWG Congres zal er om de paar dagen een column geplaatst worden van een van de sprekers.
Let op het is een estafette column! Ruud de Langen start de pennenstrijd en geeft het stokje door aan…
vacatures
-
Marketing Co??rdinator
Banenrijklimburg, Geleen
-
Marketeer
Banenrijklimburg, Maastricht
-
Marketingadviseur
Amerpoort, Baarn
-
Senior Customer Support Medewerker
Louwman & Parqui B.V., Raamsdonksveer
-
Sales Specialist Diagnostics
Avantor Performance Materials B.V., Deventer
laatste reacties
Sent Wierda: Welk dialect zal dat dan zijn op RTV Oost?
Iwan: In Nederland een grote fail. Vaak fouten, kleine lettertjes die toch nog geld kosten, niet...
Alex van der Weide: Twee opties: of de maya’s krijgen gelijk en 2012 wordt inderdaad het jaar van...
Irene Snaterse: Misschien kan ik nu ook een keer met top creatieven werken. Veel succes !
De Opportunisten elke donderdag vers
kennisbank
Boekentips en meer
tip
Drie minuten…
Een persoonlijk relaas van Burgemeester Bas Eenhoorn over het schietdrama in Alphen aan den Rijn. De auteursopbrengst van de verkoop van Drie minuten... is gedeeltelijk bestemd voor een herdenkingsmonument in Alphen aan den Rijn.
vacatures
-
Product Manager (Die op basis van inhoud de schakel is tussen R&D en Sales)
Mars / Den Uijl Ploeg & Partners, Leeuwarden
-
Marketing Co??rdinator
Banenrijklimburg, Geleen
-
Marketeer
Banenrijklimburg, Maastricht
-
Accountmanager Latijns-Amerika
BRB International BV, Ittervoort
-
Marketingadviseur
Amerpoort, Baarn
deze week in adformatie
- Ceo Draftfcb Dik Klicks
- Zoek de verschillen bij Center Parcs
- Metro gaat meer agressie tonen
- Lemz zet politiepet op
neem gratis een abonnement
nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.Aanmelden

