Fortis heet nu ageas

woensdag 10 maart 2010, 10:21

Fortis heet nu ageas

De naam Fortis verdwijnt niet alleen in Nederland, maar ook in andere markten. De Belgische verzekeraar Fortis wijzigt zijn naam in ageas.

Dat maakte de financiële dienstverlener vandaag bij de publicatie van de jaarcijfers bekend. Het is precies een jaar na de ontmanteling van het concern. De naam wordt niet met een hoofdletter geschreven. Een bewuste keuze volgens de onderneming. ‘We kennen ons vak, maar willen onze mening niet opdringen.’ Het ontbreken van de hoofdletter zou het eenheidsgevoel versterken.
De eerste letters (AG) verwijzen naar de oprichting van AG Leven in 1824. De EA staan voor Europa en Azië, de kernmarkten van de bank en AS staat voor het Engelse ‘assurance’ (verzekering), de kerntaak van het bedrijf. De nieuwe naam is zelfverzonnen en ‘geeft aan wie we zijn, wat we doen en welke prioriteiten we leggen’, aldus de onderneming.
Bron: ANP.

 

reageer (3)

O god, weer zo’n bedrijf dat zijn naam niet met een hoofdletter wil schrijven, omdat dat dan zogenaamd bescheidener zou zijn… Zucht, wat een armoe.
Overigens wonderlijk dat redacties zich daar dan ook aan houden! Je zou toch zeggen dat de geldende spellingregels (eigennamen schrijf je met een hoofdletter) daar belangrijker worden bevonden dan de willekeurige mening van een bedrijfje.

rub&, woensdag 10 maart 2010, 13:27

O god, weer zo’n creatief die zijn naam niet voluit wil schrijven.

harrybarry, woensdag 10 maart 2010, 15:19

Een wat ongelukkig gekozen naam, lijkt me, door de gelijkenis met Augias (stal). Ehh, nee, toch wel toepasselijk eigenlijk.

Fred, zaterdag 20 maart 2010, 17:34


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

tip

Adfo Mobiel

Adfo Mobiel

vanaf

Bekijk Adformatie nu ook via je mobiel: m.adformatie.nl

rondvraag

Pitchplatforms goed voor het vak?

De komst van Brandsupply staat niet op zichzelf: er zijn steeds meer online marktplaatsen waar adverteerders creatieve ideeën kunnen kopen. Motto van deze pitchplatforms: ‘iedereen is creatief’. Is dat zo en bevordert het de kwaliteit van het creatieve werk?

reageer

marcom500

Hall of fame Leeuwen

  1. Ivar van der Zwan
    3 bekroningen
  2. Dylan de Backer
    2 bekroningen
  3. Zwier Veldhoen
    2 bekroningen
  4. Pieter van Velsen
    2 bekroningen
  5. Aad Kuijper
    2 bekroningen
naar marcom 500

nieuwste campagnes

laatste reacties

gnaus:

als reclamemakers dan toch spieken, laat ze het dan goed doen… bakker bart (see you)...

NFLjerseys:

NFL jerseys online on hot discount, if you are really interested in football jerseys...

NFLjerseys:

If you are fond of NFL jerseys and football jerseys, why not go to visit the...

NFLjerseys:

New Orleans Saints football jerseys sale at clearance price, get cheap jerseys and...

NFLjerseys:

One way to buy cheap jerseys is shopping online, NFL jerseys at nfljerseys-shopping.com...

Merkbeeld banken stabiliseert

De vrije val in de beeldvorming over de banken als geheel is gestopt. Dat blijkt uit het jaarlijkse omnibusonderzoek naar de merkperceptie van Nederlandse banken door MindWorld en Synergie onder bijna 1.400 respondenten.

Lees verder

marcom eventkalender

kennisbank


Zomertip: MarketingRSLT Summerschool

image
Op een inspirerende locatie je marketingkennis bijspijkeren én netwerken tijdens MarketingRSLT Summerschool.

Stel je eigen workshopprogramma samen, je kunt kiezen uit diverse workshops:
Affiliate Marketing
Online Video en Mobile
Games als marketingmiddel
Connect & Convert
Onderzoek & testen
…en meer.

Bekijk het programma en schrijf je in.

Na een bezoek aan Summerschool kom je weer bijgespijkerd terug op kantoor!

tip

Adfo Mobiel

Adfo Mobiel

vanaf

Bekijk Adformatie nu ook via je mobiel: m.adformatie.nl


deze week in adformatie

- Design stimuleert productprestatie
- 'Zet patriot met grote bek in jury'
- VPRO komt met jongerenmerk Dorst
- RUG: 'Creatieven op niveau "AIDA"'

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief