‘Geen drank meer in supermarkten’
Jongeren onder de 18 jaar mogen geen drank meer kopen. Supermarkten moeten daarom de drank uit de schappen halen, want het is daar moeilijk te controleren welke leeftijd iemand heeft.
Dat zei minister Guusje ter Horst (Binnenlandse Zaken) gisteren in Zwolle waar een proef begon om drinkende jongeren harder aan te pakken. Supermarkten moeten van haar dan maar een aparte slijter openen, zoals sommige dat nu al hebben.
Het Centraal Bureau Levensmiddelen (CBL), de koepelorganisatie van supermarkten, is tegen het drankverbod. De organisatie zegt dat er te veel klanten mee worden benadeeld. ‘Bovendien los je het probleem er niet mee op’, aldus een woordvoerster.
Ter Horst overlegt morgen met haar collega Ab Klink (Volksgezondheid) die het alcoholbeleid in zijn portefeuille heeft. Later dit jaar komt Klink met nieuwe maatregelen om drankgebruik onder jongeren terug te dringen (ANP).
meer nieuws
RSSBraam en Gerkema weg bij DDB
woensdag 8 februari 2012, 15:10
Fun in Noordwijkerhout
donderdag 9 februari 2012, 23:46
CEO Jacob de Jonge weg bij Bijenkorf
donderdag 9 februari 2012, 12:47
AH lanceert weggooiwijzer
donderdag 9 februari 2012, 11:53
RegioBank: radiospots in acht dialecten
donderdag 9 februari 2012, 9:22
Groupon lijdt verlies
donderdag 9 februari 2012, 9:14
MediaMonks wint FWA voor TEDx website
donderdag 9 februari 2012, 9:02
rondvraag
Moet de commercie een stapje terug doen?
Het verzet tegen commercie bij evenementen als de Elfstedentocht lijkt te groeien. Of is het alleen een issue in de Grachtengordel? De vorige keer was Unox nog de held. Zijn de tijden veranderd?
In beeld: Hanen festival bij GVR

Prijzen voor vakgenoten die boven het maaiveld uitsteken.
![]()
In aanloop naar het MWG Congres zal er om de paar dagen een column geplaatst worden van een van de sprekers.
Let op het is een estafette column! Ruud de Langen start de pennenstrijd en geeft het stokje door aan…
vacatures
-
Marketing Co??rdinator
Banenrijklimburg, Geleen
-
Marketeer
Banenrijklimburg, Maastricht
-
Marketingadviseur
Amerpoort, Baarn
-
Senior Customer Support Medewerker
Louwman & Parqui B.V., Raamsdonksveer
-
Sales Specialist Diagnostics
Avantor Performance Materials B.V., Deventer
laatste reacties
natascha: Verras me...Ik heb inspiratie opgedaan bij DWDD,door Adriaan van Dis.....8 nummers voor...
michael Jansen: Veel succes job-hoppers.
Sent Wierda: Welk dialect zal dat dan zijn op RTV Oost?
Iwan: In Nederland een grote fail. Vaak fouten, kleine lettertjes die toch nog geld kosten, niet...
Alex van der Weide: Twee opties: of de maya’s krijgen gelijk en 2012 wordt inderdaad het jaar van...
De Opportunisten elke donderdag vers
kennisbank
Boekentips en meer
tip
ValueFraming
Een nieuwe en praktische methode voor werkelijk effectieve professionele communicatie. ValueFraming beschrijft in een aantal stappen hoe het beste te communiceren.
vacatures
-
Product Manager (Die op basis van inhoud de schakel is tussen R&D en Sales)
Mars / Den Uijl Ploeg & Partners, Leeuwarden
-
Marketing Co??rdinator
Banenrijklimburg, Geleen
-
Marketeer
Banenrijklimburg, Maastricht
-
Accountmanager Latijns-Amerika
BRB International BV, Ittervoort
-
Marketingadviseur
Amerpoort, Baarn
deze week in adformatie
- Ceo Draftfcb Dik Klicks
- Zoek de verschillen bij Center Parcs
- Metro gaat meer agressie tonen
- Lemz zet politiepet op
neem gratis een abonnement
nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.Aanmelden
