Geox betreedt sportmarkt

2 april 08 Redactie

Schoenmerk Geox betreedt officieel de markt van de sportkleding met een sportschoenencollectie die volledig 'ademt'.

Geox schoenen worden gemaakt volgens het Net System-patent. Volledig in lijn met de vorige Geox-technologieën voor stadsschoenen, past Geox dezelfde gezondheidsethiek van adembaarheid nu toe op sportschoenen.

In de nieuwe Geox sportschoen is de traditionele rubberzool vervangen door een buitenframe en een steunnet. Samen met het speciale Geox-membraan over de gehele zoollengte zorgen die ervoor dat de voeten kunnen ademen terwijl water, modder en andere externe elementen die naar binnen zouden kunnen sijpelen, buiten worden gehouden.
Het Italiaanse bedrijf komt met de slogan ‘Sport che respira’, wat zoveel betekent als ‘Sport die ademt´.



 

reageer


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:

Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

rondvraag

Moet de commercie een stapje terug doen?

Het verzet tegen commercie bij evenementen als de Elfstedentocht lijkt te groeien. Of is het alleen een issue in de Grachtengordel? De vorige keer was Unox nog de held. Zijn de tijden veranderd?

reageer

In beeld: Hanen festival bij GVR


Prijzen voor vakgenoten die boven het maaiveld uitsteken.

Bekijk de foto's



In aanloop naar het MWG Congres zal er om de paar dagen een column geplaatst worden van een van de sprekers.
Let op het is een estafette column! Ruud de Langen start de pennenstrijd en geeft het stokje door aan…

Lees hier

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers


kennisbank


Boekentips en meer






tip

Communicatiedesk vernieuwd

Communicatiedesk vernieuwd

Vind antwoorden op jouw communicatievraagstukken. Bekijk dan nu gratis drie artikelen in de Communicatiedesk. Deze database bevat meer dan 2.500 checklists, cases en artikelen.


vacatures

recente vacatures

deze week in adformatie

- Ceo Draftfcb Dik Klicks
- Zoek de verschillen bij Center Parcs
- Metro gaat meer agressie tonen
- Lemz zet politiepet op

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden