Goed jaar Unilever

4 februari 10 Maarten Hafkamp

Unilever heeft in 2009 goede zaken gedaan. De onderliggende verkopen - de inkomsten zonder effecten van wisselkoersen en aan- en verkopen van bedrijfsonderdelen- kwam uit op 3,5 procent.

Goed jaar Unilever

Het concern kwam vanochtend naar buiten met de jaarcijfers. Unilever verkocht in 2009 voor 39,82 miljard euro aan producten, Dat is wel 1,7 pct minder dan een jaar eerder, maar vooral het laatste deel van het jaar presteerde Unilever beter.
Het concern kampte aan het begin van 2009 met teruglopende volumes omdat consumenten de veelal duurdere Unilever-merken inruilden voor goedkopere alternatieven. Topman Paul Polman maakte het tot prioriteit om de volumes te laten groeien. Unilever wist de groei van de volumes in de loop van het jaar te versnellen. In het laatste kwartaal kwam de volumegroei uit op 5 pct.
Bron: DFT/AFN.



 

reageer


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:

Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

rondvraag

Moet de commercie een stapje terug doen?

Het verzet tegen commercie bij evenementen als de Elfstedentocht lijkt te groeien. Of is het alleen een issue in de Grachtengordel? De vorige keer was Unox nog de held. Zijn de tijden veranderd?

reageer

In beeld: Hanen festival bij GVR


Prijzen voor vakgenoten die boven het maaiveld uitsteken.

Bekijk de foto's



In aanloop naar het MWG Congres zal er om de paar dagen een column geplaatst worden van een van de sprekers.
Let op het is een estafette column! Ruud de Langen start de pennenstrijd en geeft het stokje door aan…

Lees hier

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers


kennisbank


Boekentips en meer






tip

RSLT Social Media School

RSLT Social Media School

14 en 15 maart 2012, Seats2Meet, Utrecht Leer hoe je social media succesvol kunt integreren binnen jouw organisatie. Volg ook de plenaire sessie met spraakmakende cases van o.a. Transavia, Heinz en SNS Reaal!


vacatures

recente vacatures

deze week in adformatie

- Ceo Draftfcb Dik Klicks
- Zoek de verschillen bij Center Parcs
- Metro gaat meer agressie tonen
- Lemz zet politiepet op

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden