Google, Hyves en Nu.nl tijdsbestedingstoppers
maandag 14 april 2008, 0:00
Nederlandse internetgebruikers brengen maandelijks een kleine 70 miljoen uur door op Google, Hyves en Nu.nl.
Dit blijkt uit de doorlopende Visiscan website metingen van online onderzoeksbureau Multiscope. De tijdsbesteding is gemeten in uren en berekend door het aantal internetgebruikers dat de website bezoekt te vermenigvuldigen met het aantal bezoeken per maand en de gemiddelde duur van een bezoek.
De meeste tijd wordt doorgebracht op Google, Hyves en Nu.nl. Op de honderd grootste websites spenderen Nederlandse internetgebruikers in totaal zo’n 164 miljoen uur per maand. De tien grootste websites naar tijdsbesteding blijken 65 procent van de tijd voor hun rekening te nemen. In totaal trekken slechts 17 websites meer dan 1 miljoen surfuren.
meer nieuws
RSS‘Mecom-dagbladen in Nederland moeten duurder’
vrijdag 30 juli 2010, 9:12
Bestuurswisselingen bij BVA
vrijdag 30 juli 2010, 10:22
AKO: digitale tijdschriften via iPad
vrijdag 30 juli 2010, 9:30
Anheuser-Busch verliest strijd om gebruik merk Budweiser
vrijdag 30 juli 2010, 9:11
Ophef over spiekwebsite Hema
vrijdag 30 juli 2010, 9:03
Expertisecentrum 3D-TV opgericht
vrijdag 30 juli 2010, 8:44
Reed Business komt met overheidsplannen.nl.
vrijdag 30 juli 2010, 8:39
tip
Bureaubijlage 2010
vanaf € 130
Het nieuwste overzicht van de top Nederlandse reclame-advies, design-, media- en interactieve bureaus.
rondvraag
Pitchplatforms goed voor het vak?
De komst van Brandsupply staat niet op zichzelf: er zijn steeds meer online marktplaatsen waar adverteerders creatieve ideeën kunnen kopen. Motto van deze pitchplatforms: ‘iedereen is creatief’. Is dat zo en bevordert het de kwaliteit van het creatieve werk?
marcom500
Hall of fame Leeuwen
- Ivar van der Zwan
3 bekroningen - Dylan de Backer
2 bekroningen - Zwier Veldhoen
2 bekroningen - Pieter van Velsen
2 bekroningen - Aad Kuijper
2 bekroningen
nieuwste campagnes
laatste reacties
gnaus: als reclamemakers dan toch spieken, laat ze het dan goed doen… bakker bart (see you)...
NFLjerseys: NFL jerseys online on hot discount, if you are really interested in football jerseys...
NFLjerseys: If you are fond of NFL jerseys and football jerseys, why not go to visit the...
NFLjerseys: New Orleans Saints football jerseys sale at clearance price, get cheap jerseys and...
NFLjerseys: One way to buy cheap jerseys is shopping online, NFL jerseys at nfljerseys-shopping.com...
Merkbeeld banken stabiliseert
De vrije val in de beeldvorming over de banken als geheel is gestopt. Dat blijkt uit het jaarlijkse omnibusonderzoek naar de merkperceptie van Nederlandse banken door MindWorld en Synergie onder bijna 1.400 respondenten.marcom eventkalender
kennisbank
Zomertip: MarketingRSLT Summerschool
![]()
Op een inspirerende locatie je marketingkennis bijspijkeren én netwerken tijdens MarketingRSLT Summerschool.
Stel je eigen workshopprogramma samen, je kunt kiezen uit diverse workshops:
• Affiliate Marketing
• Online Video en Mobile
• Games als marketingmiddel
• Connect & Convert
• Onderzoek & testen
…en meer.
Bekijk het programma en schrijf je in.
Na een bezoek aan Summerschool kom je weer bijgespijkerd terug op kantoor!
tip
Bureaubijlage 2010
vanaf € 130
Het nieuwste overzicht van de top Nederlandse reclame-advies, design-, media- en interactieve bureaus.
deze week in adformatie
- Design stimuleert productprestatie
- 'Zet patriot met grote bek in jury'
- VPRO komt met jongerenmerk Dorst
- RUG: 'Creatieven op niveau "AIDA"'
neem gratis een abonnement




