Hofstede creative director Strawberries

9 november 05 Redactie

Joris Hofstede (29) is aangesteld als creative director van het Amsterdamse internetbureau Strawberries.

Hofstede was zeven jaar verbonden aan de Hogeschool voor Kunsten in Utrecht (HKU) waar hij doceerde in vormgeving, interaction design en motion graphics design. Afgelopen jaar werkte hij mee aan het opzetten van de studie director of new media voor de filmacademie in Moskou.
Sinds 1999 was hij vennoot van ‘Blaffende Honden’, een bureau voor grafisch ontwerp en nieuwe media.
’Mijn functie bij Strawberries is er op gericht om met het team een heldere vormtaal en inhoudelijk kader te ontwikkelen. Ik wil de beste websites van Nederland maken’, aldus Hofstede.



 

reageer


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:

Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

rondvraag

Moet de commercie een stapje terug doen?

Het verzet tegen commercie bij evenementen als de Elfstedentocht lijkt te groeien. Of is het alleen een issue in de Grachtengordel? De vorige keer was Unox nog de held. Zijn de tijden veranderd?

reageer

In beeld: Hanen festival bij GVR


Prijzen voor vakgenoten die boven het maaiveld uitsteken.

Bekijk de foto's



In aanloop naar het MWG Congres zal er om de paar dagen een column geplaatst worden van een van de sprekers.
Let op het is een estafette column! Ruud de Langen start de pennenstrijd en geeft het stokje door aan…

Lees hier

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers


kennisbank


Boekentips en meer






tip

Marketing Performers

Marketing Performers

Meer halen uit marketingtalent.Dit boek is geschreven voor marketingmanagers die willen weten hoe zij het beste uit hun medewerkers naar boven kunnen halen.


vacatures

recente vacatures

deze week in adformatie

- Ceo Draftfcb Dik Klicks
- Zoek de verschillen bij Center Parcs
- Metro gaat meer agressie tonen
- Lemz zet politiepet op

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden