ilse media neemt Kaboem over

8 september 04 Redactie

ilse media neemt Kaboem! Media BV over. Daarmee hoopt de internetuitgever meer bereik onder de jeugd te krijgen.

ilse media had met de sites ilse.nl, Startpagina.nl en Nu.nl vooral veel bereik in de doelgroepen boven de vijftien jaar. Met de overname voegt ilse media daar de tweens aan toen, de groep van negen tot vijftien jaar. Kaboem.nl sluit volgens ilse media inhoudelijk goed aan bij de andere portals. De site Kaboem.nl biedt tweens online entertainment en informatie en telt 600.000 leden. Jongeren kunnen op de site gamen, chatten, korting krijgen op producten en alles vinden over ‘girls only’ -en ‘boys only’ onderwerpen. Ook de interactieve chart ‘Kaboem Top 15’ is via (online)radio op de website te beluisteren.


Paul Molenaar, algemeen directeur ilse media: "Voor zowel ilse media als grootaandeelhouder Sanoma Uitgevers vormt de jeugd een strategische doelgroep. We zien dat de jeugd media op een andere manier tot zich neemt en dat internet voor hen het belangrijkste medium is. Voor ons is het strategisch van belang om deze doelgroep te bedienen met diensten die voor de jeugd ontspannend en interessant zijn. Dit is een belangrijke eerste stap in de uitvoering van deze strategie."


Kaboem! Media BV en Kaboem.nl zijn in 2000 ontstaan uit een samenwerkingsverband tussen de toenmalige televisiezender KinderNet5 en interactive marketingbureau Bookmark. Na de overgang van KinderNet5 naar Nickelodeon, is Kaboem!Media BV in handen gekomen Bookmark, dat Kaboem onderbracht in MultiChannelConcepts BV. Brian Hirman, directeur Bookmark: "Na het wegvallen van mede-oprichter KinderNet 5, hebben we Kaboem volledig onder onze vleugels genomen. Aangezien Bookmark zich niet wil bezighouden met het uitgeven en exploiteren van websites, hebben we een aparte organisatie buiten Bookmark opgericht om Kaboem verder te ontwikkelen. Het is altijd de doelstelling geweest om Kaboem uiteindelijk onder te brengen bij een partij waarvan de kernactiviteit wél bestaat uit website-exploitatie.”



 

reageer


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:

Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

rondvraag

Moet de commercie een stapje terug doen?

Het verzet tegen commercie bij evenementen als de Elfstedentocht lijkt te groeien. Of is het alleen een issue in de Grachtengordel? De vorige keer was Unox nog de held. Zijn de tijden veranderd?

reageer

In beeld: Hanen festival bij GVR


Prijzen voor vakgenoten die boven het maaiveld uitsteken.

Bekijk de foto's



In aanloop naar het MWG Congres zal er om de paar dagen een column geplaatst worden van een van de sprekers.
Let op het is een estafette column! Ruud de Langen start de pennenstrijd en geeft het stokje door aan…

Lees hier

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers


kennisbank


Boekentips en meer






tip

RSLT Social Media School

RSLT Social Media School

14 en 15 maart 2012, Seats2Meet, Utrecht Leer hoe je social media succesvol kunt integreren binnen jouw organisatie. Volg ook de plenaire sessie met spraakmakende cases van o.a. Transavia, Heinz en SNS Reaal!


vacatures

recente vacatures

deze week in adformatie

- Ceo Draftfcb Dik Klicks
- Zoek de verschillen bij Center Parcs
- Metro gaat meer agressie tonen
- Lemz zet politiepet op

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden