ING nieuwe hoofdsponsor Oranje

dinsdag 6 oktober 2009, 9:26

ING nieuwe hoofdsponsor Oranje

ING wordt vanaf 1 januari 2010 de nieuwe hoofdsponsor van Oranje en neemt daarmee het stokje over van Nationale-Nederlanden.

De KNVB en de ING gaan een langetermijnverbintenis aan tot en met het WK van 2018. De ambitie van de ING is om samen met de KNVB te investeren in een succesvolle toekomst van het Nederlands voetbal.
ING is al sinds 1996 sponsor van de KNVB en zal als hoofdsponsor haar activiteiten in en rondom het voetbal intensiveren. Hans Hagenaars, directielid ING Retail: ‘Meer dan de helft van alle Nederlanders is klant bij de ING en de kleur oranje, de leeuw en de Hollandse mentaliteit zijn daarbij factoren die de ING en de KNVB gemeen hebben.’
Nationale-Nederlanden heeft besloten om na ruim 20 jaar samenwerking met de KNVB het hoofdsponsorschap van Oranje over te dragen aan de ING. Deze beslissing vloeit voort uit de recent aangekondigde nieuwe strategie voor het verzekeringsbedrijf in Nederland en de ontwikkeling van een nieuwe merkstrategie voor Nationale-Nederlanden. De relatieprogramma’s rondom de thuiswedstrijden van het Nederlands Elftal in samenwerking met de KNVB worden wel voortgezet.
Naast het sponsorschap van de KNVB is ING Nederland ook betrokken bij de lobby om in samenwerking met België het WK 2018 of WK 2022 naar de lage landen te halen. Begin 2010 zullen de ING en de KNVB de sponsorstrategie en activiteiten rondom Oranje presenteren.

 

reageer


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

zenden of interactie?

image Bezoek MARCOM 10, dé ontmoetingsplek met inhoud voor de marketing- en communicatiebranche. Voorinschrijving: gratis marcom.adformatie.nl
2 - 3 juni 2010 RAI Amsterdam

marcom eventkalender

12 februari - 19 maart 2010 Inspiratie voor ervaren communicatieprofessionals
Bijzonder hoogleraar Strategische Communicatie Noelle Aarts opent op 12 februari…

17 februari - 18 maart 2010 Werkorganisatie = tijdmentaliteit
Hebt u van tijd tot tijd ook het gevoel dat…

18 maart 2010 1ste Nationale Reputatie Congres


18 maart 2010 CRM Innovation Event 2010
Het CRM Innovation Event 2010 is een unieke CRM studiedag…

18 maart 2010 Neuromarketing
Wat is neuromarketing precies en welke beloften liggen daarin besloten?…

Gratis uw event aanmelden?

kennisbank


vacatures

recente vacatures

digitaal willen we allemaal

- Hoe val je op in het doolhof van digitaal aanbod?
- Hoe hebben succesvolle marketeers zich door dit doolhof weten te leiden?
- Hoe kunnen bedrijven inspelen op de belangrijkste technologische ontwikkelingen?

image Het congres Digitaal Willen We Allemaal geeft antwoord op al deze interessante vragen.
Bekijk dus snel het programma en schijf je in!

Schrijf je in vóór 16 maart en ontvang maar liefst €100,- vroegboekkorting!

tip

Bureaubijlage 2010

Bureaubijlage 2010

vanaf € 153

Het nieuwste overzicht van de top Nederlandse reclame-advies, design-, media- en interactieve bureaus.


deze week in adformatie

- Netwerkbureaus positiever gestemd
- Mobiele uitgevers slaan handen ineen
- McDonald's heroverweegt narrowcasting
- Dagbladen stellen lezer voorop

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief