JCDecaux met campagne-app voor adverteerder
JCDecaux komt met de Campaign Spotter, een app voor Apple- en Android-gebruikers waarmee adverteerders en mediabureaus direct kunnen zien op welke locaties hun campagne te vinden is en hoeveel mensen daarmee worden bereikt.
JCDecaux wil daarmee de transparantie in de buitenreclamemarkt vergroten. Met de Campaign Spotter zijn geplaatste affiches op straatniveau terug te vinden, door in te zoomen op de kaart. De app maakt gebruik van GPS-coördinaten, waardoor een adverteerder kan zien waar de dichtstbijzijnde poster te vinden is. Daarnaast geeft de app inzicht in onder meer het totale bereik van de campagne en het bereik op moment van inloggen, de looptijd en het aantal GRP’s/GCF’s.
De introductie van de app past volgens commercieel directeur Bart de Vries binnen het beleid van JCDecaux om buitenreclame transparanter te maken: “2011 was voor onze branche het jaar van de waarheid met de lancering van het buitenreclameonderzoek en de belangrijke aanbestedingen in Amsterdam en Rotterdam. Nu wij die gewonnen hebben, staat 2012 in het teken van duidelijkheid.
reageer (3)
Geweldig initiatief zo’n ultieme bewijsnummercontrole.
Je zou echter verwachten dat exploitanten na hun collectieve onderzoek 2011 de handen in 2012 wederom in elkaar zouden slaan voor zo’n app. Dat zou pas echte duidelijkheid zijn. Nu alleen JCDecaux dit gaat doen, blijft het toch een beetje onduidelijk. Zij zijn immers niet de enige aanbieder van buitenreclame.
Andre Roof, dinsdag 7 februari 2012, 12:40
Op Radio.NL staan honderden billboards om een goede indruk te krijgen: http://www.radio.nl/buitenreclame
Martin Slijper, dinsdag 7 februari 2012, 12:59
@Andre, geen zorgen Andre we got it covered ;-). Wij kunnen dit voor alle OOH media en alle exploitanten uitvoeren middels onze Roamler workforce. Dat JCD dit doet is inderdaad een goed signaal richting de markt.Chapeau JCDecaux !
Bas van den Hoogen, dinsdag 7 februari 2012, 13:36
meer nieuws
RSSSan ABC Accenten: KLM, W+K Amsterdam en Volkswagen
donderdag 24 mei 2012, 21:51
Intratuin wint Folder Vakprijs
donderdag 24 mei 2012, 14:19
Ontwerpbureau Naem bedenkt Gielmobiel
donderdag 24 mei 2012, 13:52
Eindhoven krijgt wereldprimeur met augmented outdoor campagne
donderdag 24 mei 2012, 13:37
Bart Termorshuizen partner bij Park
donderdag 24 mei 2012, 11:37
‘No Winners’ bij PANL
donderdag 24 mei 2012, 11:16
Tango persiflage op Esso commercial
donderdag 24 mei 2012, 10:22
ook interessant
- JCDecaux met campagne-app voor adverteerder dinsdag 7 februari 2012
tip
Vakblad Communicatie
Volg vooruitstrevende vakgenoten in vakblad Communicatie. Hierin lees je alles over interne- en externe communicatie, corporate communicatie, sponsoring, nieuwe media en branding. Maak nu voordelig kennis en betaal slechts € 45,- voor het eerste halfjaar.
Vacature: Adformatie zoekt
De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.
Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media
rondvraag
Bureau van het Jaar: BSUR, Lemz of Wieden+Kennedy?
Volgende week wordt bekend welk bureau zich Bureau van het Jaar 2011 mag noemen.
Om inzicht te geven hoe bureaus zich profileren en wat de drie het afgelopen jaar goed gedaan hebben publiceren we hierbij hun papers.
Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?
In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.
Actuele stand: 129 inhakers.
vacatures
-
Grafik Abteilungsleiter DACH - Deutsch (AH8836)
Personato Werving en Selectie, Venlo
-
Hoofd Marketing & Communicatie
Het Nationale Toneel, Den Haag
-
Verkoopleider
MAIN Energie, Amsterdam
-
Binnendienst Medewerker
MAIN Energie, Amsterdam
-
Accountmanager Zakelijke Markt Roermond
MAIN Energie, Roermond
De Opportunisten elke donderdag vers
laatste reacties
Leonieke VPRO: Beste A. Haldar, ja, het is wel te gebruiken met een iPad, maar alleen met iPad’s met een GPS (3G...
Hans Voskamp: @Olivier
O.K. Bewijs?
Jaap Bartelds: Beste Jan,
Lees dit eens:
http://www.ah.nl/albertheijn/persberichten/bericht?id=825756
MARCOM12

Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!
Piece of Work: Stephanie Pistel
In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.
kennisbank
Boekentips en meer
deze week in adformatie
- Gorilla raakt 'juiste' emotionele snaar
- Universal Media pakt de dubbel
- Geen limiet aan aantal inzendingen
neem gratis een abonnement
nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.Aanmelden



