Jeff Kling vertrekt bij W+K Amsterdam
Wieden+Kennedy (W+K) Amsterdam heeft verklaard dat executive creative director Jeff Kling het bureau heeft verlaten. Kling is eraan toe om nieuwe creatieve uitdagingen te zoeken, in eerste instantie als freelancer.
Kling werkte ruim tien jaar voor het W+K netwerk, onder meer als adviseur bij W+K12 en creatief directeur/ copywriter op zowel de afdelingen Portland en Amsterdam. Met als resultaat niet zelden bekroond werk in binnen- en buitenland.
Sinds 2008 (zie ook hier: ) was hij executive creative director bij W+K Amsterdam. Verantwoordelijk was Kling onder meer voor campagnes voor Nike (zoals de recentelijke “Write the Future”-campagne), Coca-Cola, Electronic Arts, Heineken, Honda, ESPN, Tanqueray, Turkcell, Nokia and het Filmmuseum in Amsterdam, dat W+K omdoopte in het EYE Film Instituut Nederland.
‘Jeff is een van de meeste getalenteerde creatieven met wie ik ooit mocht werken’, zegt Lee Newman, managing director W+K Amsterdam. ‘(…) We zullen zijn creativiteit, intellect en aanwezigheid missen.’ Medeoprichter en global executive creative director Dan Wieden beaamt dit. ‘Hij is een ongelooflijk getalenteerd en alom artistiek gerespecteerd schrijver en creatief. Ik kan niet wachten om te zien wat hij in de toekomst gaat doen.’
meer nieuws
RSSSan ABC Accenten: KLM, W+K Amsterdam en Volkswagen
donderdag 24 mei 2012, 21:51
Intratuin wint Folder Vakprijs
donderdag 24 mei 2012, 14:19
Ontwerpbureau Naem bedenkt Gielmobiel
donderdag 24 mei 2012, 13:52
Eindhoven krijgt wereldprimeur met augmented outdoor campagne
donderdag 24 mei 2012, 13:37
Bart Termorshuizen partner bij Park
donderdag 24 mei 2012, 11:37
‘No Winners’ bij PANL
donderdag 24 mei 2012, 11:16
Tango persiflage op Esso commercial
donderdag 24 mei 2012, 10:22
tip
Communicatiedesk vernieuwd
Vind antwoorden op jouw communicatievraagstukken. Bekijk dan nu gratis drie artikelen in de Communicatiedesk. Deze database bevat meer dan 2.500 checklists, cases en artikelen.
Vacature: Adformatie zoekt
De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.
Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media
rondvraag
Bureau van het Jaar: BSUR, Lemz of Wieden+Kennedy?
Volgende week wordt bekend welk bureau zich Bureau van het Jaar 2011 mag noemen.
Om inzicht te geven hoe bureaus zich profileren en wat de drie het afgelopen jaar goed gedaan hebben publiceren we hierbij hun papers.
Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?
In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.
Actuele stand: 129 inhakers.
vacatures
-
Grafik Abteilungsleiter DACH - Deutsch (AH8836)
Personato Werving en Selectie, Venlo
-
Hoofd Marketing & Communicatie
Het Nationale Toneel, Den Haag
-
Verkoopleider
MAIN Energie, Amsterdam
-
Binnendienst Medewerker
MAIN Energie, Amsterdam
-
Accountmanager Zakelijke Markt Roermond
MAIN Energie, Roermond
De Opportunisten elke donderdag vers
laatste reacties
Leonieke VPRO: Beste A. Haldar, ja, het is wel te gebruiken met een iPad, maar alleen met iPad’s met een GPS (3G...
Hans Voskamp: @Olivier
O.K. Bewijs?
Jaap Bartelds: Beste Jan,
Lees dit eens:
http://www.ah.nl/albertheijn/persberichten/bericht?id=825756
MARCOM12

Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!
Piece of Work: Stephanie Pistel
In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.
kennisbank
Boekentips en meer
deze week in adformatie
- Gorilla raakt 'juiste' emotionele snaar
- Universal Media pakt de dubbel
- Geen limiet aan aantal inzendingen
neem gratis een abonnement
nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.Aanmelden



