Jongeren waarderen commercie rond events
Jongeren storen zich absoluut niet aan commercie rondom evenementen. 98 Procent is er zelfs van overtuigd dat er meer mogelijk is op het moment dat een sponsor zich koppelt aan het event.
Een onderzoek van Qrius in opdracht van MTV Networks onder 4.000 jongeren toont dat aan. Zonder een sponsor is een evenement als de TMF Awards volgens 87 procent van de jongeren niet eens mogelijk. De helft van de respondenten geeft aan meer sympathie te krijgen voor een merk dat een evenement dat ze leuk vinden sponsort. Uit eerder onderzoek kwamen dergelijke resultaten ook al naar voren.
Ruim vier van de vijf jongeren hebben er geen problemen mee dat merken deelnemers van Idols sponsoren. Ruim de helft vindt het een goede manier van samenwerken aan grotere bekendheid van beide partijen. Wel geeft 25 procent van de ondervraagden aan dat ze niet alle huidige combinaties van merk en Idols-ster even goed bij elkaar vinden passen.
Van de drie Idols-finalisten vinden de jongeren Boris en JK wel bij de modebranche passen. Bij kandidaat Boris werden de merken Puma en Diesel het meest genoemd. JK vinden ze wel matchen met Nike en Puma. Maud is volgens hen een goede vertegenwoordigster van de cosmeticabranche, met name voor L’Oreal of Nivea.
meer nieuws
RSSSan ABC Accenten: KLM, W+K Amsterdam en Volkswagen
donderdag 24 mei 2012, 21:51
Intratuin wint Folder Vakprijs
donderdag 24 mei 2012, 14:19
Ontwerpbureau Naem bedenkt Gielmobiel
donderdag 24 mei 2012, 13:52
Eindhoven krijgt wereldprimeur met augmented outdoor campagne
donderdag 24 mei 2012, 13:37
Bart Termorshuizen partner bij Park
donderdag 24 mei 2012, 11:37
‘No Winners’ bij PANL
donderdag 24 mei 2012, 11:16
Tango persiflage op Esso commercial
donderdag 24 mei 2012, 10:22
tip
Communicatiedesk vernieuwd
Vind antwoorden op jouw communicatievraagstukken. Bekijk dan nu gratis drie artikelen in de Communicatiedesk. Deze database bevat meer dan 2.500 checklists, cases en artikelen.
Vacature: Adformatie zoekt
De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.
Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media
rondvraag
Bureau van het Jaar: BSUR, Lemz of Wieden+Kennedy?
Volgende week wordt bekend welk bureau zich Bureau van het Jaar 2011 mag noemen.
Om inzicht te geven hoe bureaus zich profileren en wat de drie het afgelopen jaar goed gedaan hebben publiceren we hierbij hun papers.
Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?
In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.
Actuele stand: 129 inhakers.
vacatures
-
Grafik Abteilungsleiter DACH - Deutsch (AH8836)
Personato Werving en Selectie, Venlo
-
Hoofd Marketing & Communicatie
Het Nationale Toneel, Den Haag
-
Verkoopleider
MAIN Energie, Amsterdam
-
Binnendienst Medewerker
MAIN Energie, Amsterdam
-
Accountmanager Zakelijke Markt Roermond
MAIN Energie, Roermond
De Opportunisten elke donderdag vers
laatste reacties
Leonieke VPRO: Beste A. Haldar, ja, het is wel te gebruiken met een iPad, maar alleen met iPad’s met een GPS (3G...
Hans Voskamp: @Olivier
O.K. Bewijs?
Jaap Bartelds: Beste Jan,
Lees dit eens:
http://www.ah.nl/albertheijn/persberichten/bericht?id=825756
MARCOM12

Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!
Piece of Work: Stephanie Pistel
In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.
kennisbank
Boekentips en meer
deze week in adformatie
- Gorilla raakt 'juiste' emotionele snaar
- Universal Media pakt de dubbel
- Geen limiet aan aantal inzendingen
neem gratis een abonnement
nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.Aanmelden


