Jumbo kiest voor FHV BBDO
Jumbo heeft na een pitch zijn reclamebelangen ondergebracht bij FHV BBDO. Dit heeft Jumbo bevestigd tegenover Adformatie.
De marketingafdeling van Jumbo geeft het volgende statement: ‘De pitch van Jumbo Supermarkten bevindt zich inderdaad in een afrondend stadium. Jumbo is qua creatief campagneconcept uitgekomen op FHV en gaat nu gericht met dit bureau in gesprek om het reclamebureau van Jumbo te worden voor landelijke campagnes. De komende maanden zal daar hard aan gewerkt worden. Jumbo zal zich melden zodra de eerste uiting naar buiten komt. Wanneer dat zal zijn is op dit moment nog niet bekend.’
De supermarktketen had een competitie uitgeschreven waaraan ook N=5 en Doom & Dickson meededen. Eind december zei een woordvoerder in Adformatie: ‘In verband met de overname van Super de Boer gaan we grote stappen maken in 2010. Daarbij zoeken we een passend bureau.’ Afgelopen najaar nam Jumbo Super de Boer over.
Jumbo zat bij Selmore, maar volgens Otto van der Harst was er een verschil ontstaan over het te voeren beleid. De partijen zijn ‘op een nette manier’ uit elkaar gegaan.
reageer (8)
Gefeliciteerd FHV!
Niels D., vrijdag 19 februari 2010, 10:35
FHV (w.o. mijn goede vriend Martin C), van harte gefeliciteerd! Als ik denk aan het prachtige werk wat jullie vroeger maakten voor AH, moet ‘t vast met Jumbo ook goed gaan. Op een bepaalde manier is het bijzondere van het Jumbo concept tot nu toe onvoldoende uit de verf gekomen. Ik denk dat er wel behoefte is aan een onderscheidende supermarkt campagne naast de sterke uitingen van AH en de iets minder sterke van C1000. Heel veel succes met Jumbo.
Peter C.H. van Leeuwen (RnR/IceVibes), vrijdag 19 februari 2010, 10:56
Top!
kermit de Kikker, vrijdag 19 februari 2010, 11:27
Het is natuurlijk heel aardig dat Martin, de goede vriend van Peter, zo’n bericht ontvangt. Ik vind alleen zijn opmerking dat het concept Jumbo onvoldoende uit de verf is gekomen, een tamelijk denigrerend verwijt voor melding op de site van Adformatie. No hard feelings overigens.
Jos de Jong, vrijdag 19 februari 2010, 13:20
@Jos Peter heeft het niet over het retailconcept Jumbo, maar om de campagnes die er rond omheen zijn gevoerd. Hoewel de betrokken bureaus het er niet helemaal mee eens zullen zijn, niet denigrerend lijkt me.
Susanne van Nierop, vrijdag 19 februari 2010, 14:25
Alhe da’s tof FHV’ers!
Roel, vrijdag 19 februari 2010, 18:26
Susanne verwoordt goed wat ik (wellicht) niet helemaal helder had gemaakt. Jumbo is mijns inziens een sterk retailconcept wat tot nu toe in de communicatie (die ik heb gezien) niet helemaal optimaal uit de verf is gekomen. De campagne met de ‘menspotten’ bracht voor mij niet over wat het sterke van Jumbo is.
Peter C.H. van Leeuwen (RnR/IceVibes), vrijdag 19 februari 2010, 18:38
Allez, al met al is het fijn voor FHV dat FHV eindelijk weer eens een account aan hun lijstje kan toevoegen, de nieuwe ECD Martin C blijkt zijn geld nu al dubbel en dwars waard enne hopelijk maken ze er ook iets echt goeds van!
skittle, vrijdag 19 februari 2010, 20:37
meer nieuws
RSSSan ABC Accenten: KLM, W+K Amsterdam en Volkswagen
donderdag 24 mei 2012, 21:51
Intratuin wint Folder Vakprijs
donderdag 24 mei 2012, 14:19
Ontwerpbureau Naem bedenkt Gielmobiel
donderdag 24 mei 2012, 13:52
Eindhoven krijgt wereldprimeur met augmented outdoor campagne
donderdag 24 mei 2012, 13:37
Bart Termorshuizen partner bij Park
donderdag 24 mei 2012, 11:37
‘No Winners’ bij PANL
donderdag 24 mei 2012, 11:16
Tango persiflage op Esso commercial
donderdag 24 mei 2012, 10:22
ook interessant
- C1000 en Alfred lanceren vogeltjesdans woensdag 23 mei 2012
- WSPA en FHV achter 'Binnenmelk' dinsdag 22 mei 2012
- FHV BBDO maakt campagne De Nederlandsche Bank maandag 14 mei 2012
- Negen winnaars bij uitreiking DIA Awards donderdag 10 mei 2012
- Moederdag is hot donderdag 10 mei 2012
meer opinie
- Schrijven voor Adformatie is geen sinecure woensdag 22 februari 2012
meer achtergrond
- Acht inzichten in jongerengedrag voor marketeers woensdag 16 mei 2012
- Tien keer anders donderdag 12 februari 2009
- Hoe overleef ik de recessie donderdag 5 februari 2009
- Gamercials donderdag 29 januari 2009
- Recessiepraat donderdag 30 oktober 2008
tip
Vakblad Communicatie
Volg vooruitstrevende vakgenoten in vakblad Communicatie. Hierin lees je alles over interne- en externe communicatie, corporate communicatie, sponsoring, nieuwe media en branding. Maak nu voordelig kennis en betaal slechts € 45,- voor het eerste halfjaar.
Vacature: Adformatie zoekt
De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.
Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media
rondvraag
Bureau van het Jaar: BSUR, Lemz of Wieden+Kennedy?
Volgende week wordt bekend welk bureau zich Bureau van het Jaar 2011 mag noemen.
Om inzicht te geven hoe bureaus zich profileren en wat de drie het afgelopen jaar goed gedaan hebben publiceren we hierbij hun papers.
Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?
In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.
Actuele stand: 129 inhakers.
vacatures
-
Grafik Abteilungsleiter DACH - Deutsch (AH8836)
Personato Werving en Selectie, Venlo
-
Hoofd Marketing & Communicatie
Het Nationale Toneel, Den Haag
-
Verkoopleider
MAIN Energie, Amsterdam
-
Binnendienst Medewerker
MAIN Energie, Amsterdam
-
Accountmanager Zakelijke Markt Roermond
MAIN Energie, Roermond
De Opportunisten elke donderdag vers
laatste reacties
Leonieke VPRO: Beste A. Haldar, ja, het is wel te gebruiken met een iPad, maar alleen met iPad’s met een GPS (3G...
Hans Voskamp: @Olivier
O.K. Bewijs?
Jaap Bartelds: Beste Jan,
Lees dit eens:
http://www.ah.nl/albertheijn/persberichten/bericht?id=825756
MARCOM12

Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!
Piece of Work: Stephanie Pistel
In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.
kennisbank
Boekentips en meer
deze week in adformatie
- Gorilla raakt 'juiste' emotionele snaar
- Universal Media pakt de dubbel
- Geen limiet aan aantal inzendingen
neem gratis een abonnement
nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.Aanmelden



