‘Klanten verlaten massaal ABN Amro’

8 mei 2007, 23:00 Redactie

Duizenden rekeninghouders van ABN Amro dreigen hun bank te verlaten. De aanstaande miljardenovername door andere banken zit vol risico's en kostenstijgingen voor particuliere en zakelijke klanten, vinden zij.

ABN Amro is in het vizier gekomen bij het Britse Barclays en de groep Royal Bank of Scotland, Fortis en Santander. Een bron bij de bank bevestigde gisteren dat een aantal rijke klanten van ABN Amro hun vermogen al bij een andere bank hebben gedeponeerd. ABN Amro meldt aan De Telegraaf dat ‘hooguit enkele tientallen’ klanten zijn vertrokken, maar de krant zegt dat het er veel meer zijn.

De Consumentenbond zegt ‘enkele honderden telefoontjes’ per dag te krijgen van bezorgde klanten. Ook zakenman Michiel Westermann, oud-topman van Pink Elephant (nu Roccade), mobiliseert klanten en bedrijven. ‘De bank, dat is kennis, kunde én klanten. Maar aan ons wordt bijna niets uitgelegd over wat er met ónze bank gebeurt" , stelt hij. Hij wil via zijn deze week te lanceren site site en advertenties steun verzamelen om de bank te dwingen uitleg te geven.
Westermann: ‘Ik ben niet tegen een overname, maar het zijn wel ónze rekeningen. Mijn ouders zaten bij deze bank, ik mijn leven lang. Ik vertrek als de bank ons geen inzicht in de gevolgen biedt.’

ABN Amro zegt in een reactie dat de bank ‘zeer solide’ is. ‘Klanten hoeven zich nu en in de toekomst geen zorgen te maken’, aldus de woordvoerder. ‘De dienstverlening en spaargelden staan niet onder druk.’



 

reageer


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:


Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

tip

Handboek Online Marketing

Handboek Online Marketing

Leer online koppelen aan offline en maak kennis met de voor- en nadelen van online marketinggereedschappen.

Meer info of gelijk bestellen



Vacature: Adformatie zoekt


De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.

Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media

Download advertentie (Pdf)

rondvraag

Facebook ook voor kinderen jonger dan 13?

Facebook wil voortaan ook kinderen onder de 13 jaar toegang geven. Dat is tot nu toe verboden. Goed idee van Facebook?

reageer

Bureau van het Jaar: BSUR, Lemz of Wieden+Kennedy?


Volgende week wordt bekend welk bureau zich Bureau van het Jaar 2011 mag noemen.
Om inzicht te geven hoe bureaus zich profileren en wat de drie het afgelopen jaar goed gedaan hebben publiceren we hierbij hun papers.

Lees verder


Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?

In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.

Actuele stand: 129 inhakers.


Bekijk het overzicht

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers

MARCOM12


Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!

Lees verder



Piece of Work: Stephanie Pistel

Piece of Work: Stephanie Pistel

In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.



kennisbank






Boekentips en meer


deze week in adformatie

- Gorilla raakt 'juiste' emotionele snaar
- Universal Media pakt de dubbel
- Geen limiet aan aantal inzendingen

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden