Koffiedik Kijken 2010 in De Duif

6 januari 2010, 10:00 6 Maarten Hafkamp

Er zijn nog enkele kaarten beschikbaar voor Koffiedik Kijken 2010, de jaarlijkse nieuwjaarborrel van IAA en Adformatie. De locatie is dit jaar De Duif in Amsterdam

Koffiedik Kijken 2010 in De Duif

Pim van der Feltz (Country Manager Google Nederland), Sjuul Paradijs (Hoofdredacteur De Telegraaf), Eric van Stade (Directeur SBS Nederland), Harry Puts (Hallolab) en Frits Barend (Het Gesprek/Helden) zijn de sprekers. Verder levert Nico Dijkshoorn, huisdichter van De Wereld Draait Door, een bijdrage.
Tijdens Koffiedik Kijken voorspellen toppers uit de reclame, media en marketing wat 2010 gaat brengen. Het evenement, waar jaarlijks zo’n 400 mensen op af komen, is komende donderdag 7 januari vanaf 16.15 uur, in De Duif in Amsterdam.
Zie www.koffiedikkijken.nl.



 

reageer (6)

Lijkt me een mooi moment voor alle reclame communicatiebureaus om Pim van der Feltz te laten zien dat een offline Google campagne veel beter kan dan de huidige dramatische (outdoor) uitingen.

Olchert Vels, woensdag 23 december 2009, 14:08

Kan iemand mij uitleggen waarom iedereen die reageert, iets te zeuren heeft? kortom: iets beter denkt te weten?

uitleg, maandag 4 januari 2010, 17:19

‘Iedereen’ op basis van 1 reactie vind ik nogal overdreven? Of bedoel je dat ‘iedereen’ dat altijd overal doet? Lijkt me nogal negatieve insteek en zeker niet conform de praktijk. Benieuwd waar je frustratie vandaan komt voor dergelijke generaliserende opmerking. Maar het zal voor jou geen probleem zijn om dat helder uit te leggen als je jezelf (anoniem) ‘uitleg’ noemt. Ben benieuwd!

Olchert Vels, maandag 4 januari 2010, 17:50

@ Olchert
Je eerste aanname was juist: met iedereen bedoel ik dit forum maar laat ik mij inderdaad wat minder vel verwoorden: veelal, zoniet altijd

Waar de frustratie vandaan komt? Van lezen op dit forum wat ik als NIEUWS beschouw. Er op reageren is ook nieuws en is vrij om te doen, maar zoooooo 2009 om alles maar af te kraken, af te schieten zonder onderbouwing. Klagen? ok, maar dan wel onderbouwen toch? wat is er zo ‘DRAMATISCH SLECHT” of is ook dat misschien wat minder vel uit te leggen als “niet jouw smaak” of “het had krachtiger gekund”

maar zonder gekheid: kijk even bij de reacties van andere artikelen. Stuitend hoe men soms op goede initiatieven reageert......... jammer, want dit is zo een leuk medium

Richard Viston, maandag 4 januari 2010, 21:49

vanaf de huidige frontpage Adformatie twee leuke voorbeelden van wat ik bedoel

http://www.adformatie.nl/nieuws/bericht/nrc-overkoepelend-merk-alle-titels-nrc-media

http://www.adformatie.nl/nieuws/bericht/calve-pindakaas-naar-alfred/

Richard Viston, maandag 4 januari 2010, 21:53

Deze borrel is morgen!

Reinoud, woensdag 6 januari 2010, 14:17


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:


Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

ook interessant

meer opinie

tip

Marketing Performers

Marketing Performers

Meer halen uit marketingtalent.Dit boek is geschreven voor marketingmanagers die willen weten hoe zij het beste uit hun medewerkers naar boven kunnen halen.

Meer informatie



Vacature: Adformatie zoekt


De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.

Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media

Download advertentie (Pdf)

rondvraag

Facebook ook voor kinderen jonger dan 13?

Facebook wil voortaan ook kinderen onder de 13 jaar toegang geven. Dat is tot nu toe verboden. Goed idee van Facebook?

reageer

Bureau van het Jaar: BSUR, Lemz of Wieden+Kennedy?


Volgende week wordt bekend welk bureau zich Bureau van het Jaar 2011 mag noemen.
Om inzicht te geven hoe bureaus zich profileren en wat de drie het afgelopen jaar goed gedaan hebben publiceren we hierbij hun papers.

Lees verder


Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?

In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.

Actuele stand: 129 inhakers.


Bekijk het overzicht

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers

MARCOM12


Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!

Lees verder



Piece of Work: Stephanie Pistel

Piece of Work: Stephanie Pistel

In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.



kennisbank






Boekentips en meer


deze week in adformatie

- Gorilla raakt 'juiste' emotionele snaar
- Universal Media pakt de dubbel
- Geen limiet aan aantal inzendingen

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden