Layar wint Accenture Award

maandag 9 november 2009, 13:01

Layar wint Accenture Award

Layar was de overall winnaar bij de uitreiking van de Accenture Innovation Awards.

Ruim 250 innovatieve concepten uit Nederland en België dongen mee naar de verkiezing van de Innovation Awards. Een vakjury beoordeelde de deelnemers op innovativiteit, succes en ‘potentie’. Nieuw dit jaar was de onderverdeling in zeven categorieën: Web, Green, Business-2-Business, Mobile, Lifestyle, Gaming en Connected Devices.

Overall winnaar 2009 is Layar, de “augmented reality” browser voor mobiele telefoons. Met deze mobiele applicatie krijgt de gebruiker extra lagen informatie wanneer hij door de camera van zijn mobiele telefoon kijkt, zoals geldautomaten, historische informatie of te koop staande huizen.

Winnaar van de publieksprijs is Amber Alert, het crossmediale waarschuwingssysteem van de Nederlandse politie voor vermissing of ontvoering.

De categoriewinnaars:
* Reisplansite Trip Essentials won in de categorie Web de award voor zijn online Travel service, waarmee de gebruiker online reisplannen maakt, locaties opslaat en toekomstige trips deelt met vrienden, familie, en collega’s.

* In de categorie Green won Intivation SunBoost voor de technologie die het mogelijk maakt om draagbare elektronica, zoals mobiele telefoons, op zonne-energie te laten opereren.

* Paazl won de award in de categorie Business-2-Business, voor zijn webservice waarmee alle bezorgmogelijkheden worden ontsloten in het check out proces van een webshop.

* De award in de categorie Lifestyle werd gewonnen door Nimbuzz, voor de gratis applicatie die gebruikers contact laat leggen met hun vrienden in populaire communities als Skype, Windows Live Messenger, Yahoo! Messenger, ICQ, GoogleTalk, AIM, en via sociale netwerken als Facebook en MySpace.

* De Gaming award ging naar Sharkworld voor hun projectmanagerspel, waarin aanstormende projectmanagers kunnen experimenteren met hun vak in een game die naadloos vervlochten is met de echte wereld.

* In de categorie Connected Devices ging de award naar Swinxs. Swinxs is de eerste buitenspeelcomputer ter wereld, die kinderen aanspoort om meer te bewegen en sociale interactie en creativiteit stimuleert.

 

reageer


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

zenden of interactie?

image Bezoek MARCOM 10, dé ontmoetingsplek met inhoud voor de marketing- en communicatiebranche. Voorinschrijving: gratis marcom.adformatie.nl
2 - 3 juni 2010 RAI Amsterdam

marcom eventkalender

12 februari - 19 maart 2010 Inspiratie voor ervaren communicatieprofessionals
Bijzonder hoogleraar Strategische Communicatie Noelle Aarts opent op 12 februari…

17 februari - 18 maart 2010 Werkorganisatie = tijdmentaliteit
Hebt u van tijd tot tijd ook het gevoel dat…

17 maart 2010 Masterclass Online werving
In deze masterclass krijgt u een uitgebreide rondleiding door de…

17 maart 2010 Scoren in een wereld die sterk digitaliseert
NIMA Zuid op bezoek bij het Brabants en Eindhovens Dagblad.…

17 maart 2010 Presenteren voor groepen
In de training 'Presenteren voor groepen' krijg je de aanwijzingen…

Gratis uw event aanmelden?

kennisbank


vacatures

recente vacatures

digitaal willen we allemaal

- Hoe val je op in het doolhof van digitaal aanbod?
- Hoe hebben succesvolle marketeers zich door dit doolhof weten te leiden?
- Hoe kunnen bedrijven inspelen op de belangrijkste technologische ontwikkelingen?

image Het congres Digitaal Willen We Allemaal geeft antwoord op al deze interessante vragen.
Bekijk dus snel het programma en schijf je in!

Schrijf je in vóór 16 maart en ontvang maar liefst €100,- vroegboekkorting!

tip

Top 500 adverteerders

Top 500 adverteerders

vanaf € 135

Op zoek naar nieuw business, neem de top 500.


deze week in adformatie

- Netwerkbureaus positiever gestemd
- Mobiele uitgevers slaan handen ineen
- McDonald's heroverweegt narrowcasting
- Dagbladen stellen lezer voorop

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief