Lazio start PR-offensief tegen racistische imago

2 november 00 Redactie

De Italiaanse voetbalclub Lazio Roma is een PR-offensief gestart om van haar racistische imago af te komen.

Lazio heeft een reputatie op dat gebied, omdat een deel van de aanhang rechts extremistisch is, aldus Advertising Age. De Italiaanse club besloot maatregelen te nemen na protesten over de Champions League-wedstrijd tegen Arsenal in oktober. Steeds als er een donkere speler van de Britse club aan de bal was, maakte het Italiaanse publiek ‘oerwoudgeluiden’. Protesten kwamen van zowel de wereldvoetbalbond, mensenrechtengroeperingen als de Italiaanse regering. Lazio heeft nu borden in Rome laten hangen met onder meer de zin ‘Breng je teamgeest mee en laat je intollerantie thuis.’ Volgens een woordvoerder van Lazio zijn er nog geen pr- of reclamebureaus ingeschakeld, maar het zou wel een optie zijn om de club te beschermen tegen haar extreem-rechtse image.



 

reageer


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:

Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

rondvraag

Moet de commercie een stapje terug doen?

Het verzet tegen commercie bij evenementen als de Elfstedentocht lijkt te groeien. Of is het alleen een issue in de Grachtengordel? De vorige keer was Unox nog de held. Zijn de tijden veranderd?

reageer

In beeld: Hanen festival bij GVR


Prijzen voor vakgenoten die boven het maaiveld uitsteken.

Bekijk de foto's



In aanloop naar het MWG Congres zal er om de paar dagen een column geplaatst worden van een van de sprekers.
Let op het is een estafette column! Ruud de Langen start de pennenstrijd en geeft het stokje door aan…

Lees hier

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers


Adformatie meets marketing

Marc de Vries Hyves Adfotube

Hyves heeft het niet makkelijk. Maar algemeen directeur Marc de Vries legt uit dat er nog altijd toekomst is. 'We zijn nog steeds in leven en jong'. Theo van Vugt spreekt met hem in de serie Adformatie meets Marketing. 'Hyves is nog altijd de grootste site van Nederland.' En over Facebook en de Telegraaf.

Bekijk het interview. Meer video op Adfotube.


piece of work

Piece of Work Marco Grandia

In de derde aflevering van Piece of Work vertelt regisseur Marco Grandia over hoe hij te werk ging bij het maken van de C1000 Superhelden commercial. Daarin vliegen de duurbetaalde voetballers Dirk Kuyt, Klaas Jan Huntelaar en Ricky Wolfswinkel door de lucht. Hoe heeft hij dat gedaan? En wat heeft hij met goochelen?
Bekijk het interview. Meer video op Adfotube.


kennisbank


Boekentips en meer






tip

Communicatiedesk vernieuwd

Communicatiedesk vernieuwd

Vind antwoorden op jouw communicatievraagstukken. Bekijk dan nu gratis drie artikelen in de Communicatiedesk. Deze database bevat meer dan 2.500 checklists, cases en artikelen.


vacatures

recente vacatures

deze week in adformatie

- Ceo Draftfcb Dik Klicks
- Zoek de verschillen bij Center Parcs
- Metro gaat meer agressie tonen
- Lemz zet politiepet op

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden