London Awards: bijna 18.000 inzendingen
Voor de London International Advertising Awards 2000 noteert dit jaar 17.799 inzendingen. Een record, aldus de organisatoren.
Er is uit 77 landen werk ingestuurd. De juryvoorzitters zijn allen Britten. De jury televisie, bioscoop, radio en print wordt geleid door de bekende creatief Trevor Beatttie van TBWA/London. David Streek van Deepend Design in Londen leidt de jury voor de interactieve media, John Blackburn van Blackburn’s London neemt de package designjury voor zijn rekening; de voorzitters werken samen met een panel van 149 juryleden, onder wie namens Nederland Onno Kraft van Ermel van Benjamens, Van Doorn-Euro RSCG. in een groot aantal landen. Gekeken wordt naar ‘creative excellence rather than marketing effectiveness.’
De LIAA-prijzen worden op maandag 13 november in het Londense Royal Lancaster Hotel uitgereikt tijdens een black-tie-evenement uitgereikt.
meer nieuws
RSSSan ABC Accenten: KLM, W+K Amsterdam en Volkswagen
donderdag 24 mei 2012, 21:51
Ford kiest voor No Logo
vrijdag 25 mei 2012, 7:33
Commercials leveren NLEnergie meer klanten op
vrijdag 25 mei 2012, 7:31
Lipton Ice Tea komt met Schreeuwhelmus
vrijdag 25 mei 2012, 7:24
Kruidvat wint Gouden Deurmat
vrijdag 25 mei 2012, 7:11
Unilever blijft bij Mindshare in de VS
vrijdag 25 mei 2012, 7:03
Waarom werkt reclame?
vrijdag 25 mei 2012, 7:02
tip
Drie minuten…
Een persoonlijk relaas van Burgemeester Bas Eenhoorn over het schietdrama in Alphen aan den Rijn. De auteursopbrengst van de verkoop van Drie minuten... is gedeeltelijk bestemd voor een herdenkingsmonument in Alphen aan den Rijn.
Vacature: Adformatie zoekt
De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.
Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media
rondvraag
Bureau van het Jaar: BSUR, Lemz of Wieden+Kennedy?
Volgende week wordt bekend welk bureau zich Bureau van het Jaar 2011 mag noemen.
Om inzicht te geven hoe bureaus zich profileren en wat de drie het afgelopen jaar goed gedaan hebben publiceren we hierbij hun papers.
Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?
In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.
Actuele stand: 129 inhakers.
vacatures
-
Grafik Abteilungsleiter DACH - Deutsch (AH8836)
Personato Werving en Selectie, Venlo
-
Hoofd Marketing & Communicatie
Het Nationale Toneel, Den Haag
-
Verkoopleider
MAIN Energie, Amsterdam
-
Binnendienst Medewerker
MAIN Energie, Amsterdam
-
Accountmanager Zakelijke Markt Roermond
MAIN Energie, Roermond
De Opportunisten elke donderdag vers
laatste reacties
thijs@jumpcommunicatie.nl: Gall & Gall won vorig jaar niet de Gouden Deurmat maar de folder vakprijs samen met JUMP! Dit jaar...
Bart: Het gaat niet om gunnen Ad, het beste bureau moet winnen. En als je het internationale bsur werk...
Leonieke VPRO: Beste A. Haldar, ja, het is wel te gebruiken met een iPad, maar alleen met iPad’s met een GPS (3G...
Hans Voskamp: @Olivier
O.K. Bewijs?
MARCOM12

Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!
Piece of Work: Stephanie Pistel
In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.
kennisbank
Boekentips en meer
deze week in adformatie
- Gorilla raakt 'juiste' emotionele snaar
- Universal Media pakt de dubbel
- Geen limiet aan aantal inzendingen
neem gratis een abonnement
nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.Aanmelden


