MacGyver maakt ‘Stop de Plofkip’ -spot voor Wakker Dier

Creatie 10 juli 2012, 11:19 2 Astrid Prummel

De goedkope kipfilet in het schap van de supermarkt is eigenlijk een dier dat een rotleven heeft gehad, zo toont de nieuwste Wakker Dier-commercial, gemaakt door MacGyver en Avalance.

Plofkippen worden in zes weken tijd vetgemest tot vleeshomp van ruim twee kilo en lijden aan overgewicht, kreupelheid en voetzweren.
Zo belanden dagelijks zo’n 250 duizend plofkippen voor een spotprijs in de Nederlandse supermarkten.
De nieuwe Wakker Dier-spot verbeeldt de lijdensweg van de plofkip in omgekeerde chronologische volgorde.

Credits:

Creatie: Martijn Scheutjens, Peter van der Helm (Avalance)
Regisseur: Allard Zoetman
Producer: Rinie Jansen (MacGyver Amsterdam)
Post productie: MagGyver Post
D.O.P.: Daniël Gallenkamp
Muziek: Rimer Veerman
Geluidsstudio: MacGyver Noise
Verantwoordelijk bij Wakker Dier: Martijn Scheutjens



 

reageer (2)

Mensen vergeten misschien, zonder deze plofdieren wordt de prijs voor kip aanzienlijk duurder, zat mensen in Nederland kunnen nu al bijna geen vlees kopen, en laten we niet vergeten, die kippen worden toch opgegeten wat maakt het dan uit.

Pieter, vrijdag 10 augustus 2012, 20:19

@Pieter: Dan eten ze toch gewoon géén vlees?! Wat is je punt??

Lisa, vrijdag 10 augustus 2012, 23:23


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:


tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

ook interessant

meer opinie

meer achtergrond

rondvraag

Raar bevlogen

Mat, lam, een voorzitter die wél bevlogen is, een Engelssprekende presentator, en een koffer vol ‘Lampjes’ voor Christian Borstlap die vervolgens niet de Grand Prix wint, omdat de twitter-film van Woedend! / Wefilm een opvallendere case was. Een bijzondere, rare avond was het. Getuige de reacties. Wat moet de ADCN doen om weer geliked te worden?

reageer

NK Marketing en Media wielrennen

Velomedia organiseert dit jaar voor de tweede keer het Nederlands Kampioenschap Marketing & Media: een NK voor collega’s uit marketing, reclame en media.

Lees verder

MARCOM Academy

MARCOM Academy Zoek jij meer verdieping in je vak? Bezoek dan één van de masterclasses in de MARCOM Academy.

Meer informatie

Happy Ad!



Why not use our creativity to bring people closer to that which everyone seeks and longs for: happiness!

Dat is het uitgangspunt van The Happy Ad Project.

Deze week de Happy Ad van Hein Scholma, Thabasco: DoGood4all

Meer Happy Ads

Registratie MARCOM13 geopend


Mogen we jou dit jaar weer verwelkomen op 12/13 juni?

Meld je nu gratis aan



tip

Nieuw: Storypower

Nieuw: Storypower

“De uitdaging is om middels communicatie invloed uit te oefenen waardoor men meer grip krijgt op veranderprocessen"

meer informatie



De Opportunisten elke week vers

vacatures

meer vacatures




Denk anders, schrijf anders



Je schrijft goed, maar het mag frisser, geinspireerder? Put vaker uit persoonlijke associaties en invallen. Orden je gedachten eens anders dan logisch. Resultaat: volop inspiratie en ideeën.

Creatief tekstschrijven. vrijdag 31/5 en 14/6, Soest.
Cursusprijs € 695,-.
Klantwaardering: 9+ (bron: springest.nl)
Collega mee: 10% korting p.p.

Bureau Zuijdgeest Beter Schrijven.

Klik hier voor meer informatie!

campagnes

kennisbank






nu in adformatie

Wie gaan TMG en SBS leiden?
IAB stelt Stir-onderzoek ter discussie
Nieuwe BNO-directeur Van Lennep: ‘Geen tombola’s in het ontwerpvak’

En verder onder meer: SP-branche over oranje, Roland van der Vorst: afscheid ‘met gemengde gevoelens’, Ruud Hendriks helpt startups


neem gratis een abonnement

Boekentips en meer





nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden