Mediabeurs voor lezer Tubantia

10 september 02 Redactie

Het dagblad De Twentsche Courant Tubantia houdt als eerste krant een mediabeurs voor zijn lezers.

In het ExpoCenter Hengelo kunnen de 140.000 abonnees op 28 en 29 september kennismaken met alle facetten van de krant, zo vermeldt Het Financieele Dagblad.
De redacteuren en fotografen van de krant zullen de lezers te woord staan. Net als de sportstriptekenaar en de weervrouw die aan de krant zijn verbonden. Ook zijn er negen themapleinen met shows, interviews en optredens van artiesten. Bekende schrijvers signeren hun boeken. De krant verwacht zo’n 15.000 bezoekers.



 

reageer


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:

Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

rondvraag

Moet de commercie een stapje terug doen?

Het verzet tegen commercie bij evenementen als de Elfstedentocht lijkt te groeien. Of is het alleen een issue in de Grachtengordel? De vorige keer was Unox nog de held. Zijn de tijden veranderd?

reageer

In beeld: Hanen festival bij GVR


Prijzen voor vakgenoten die boven het maaiveld uitsteken.

Bekijk de foto's



In aanloop naar het MWG Congres zal er om de paar dagen een column geplaatst worden van een van de sprekers.
Let op het is een estafette column! Ruud de Langen start de pennenstrijd en geeft het stokje door aan…

Lees hier

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers


kennisbank


Boekentips en meer






tip

Handboek Online Marketing

Handboek Online Marketing

Leer online koppelen aan offline en maak kennis met de voor- en nadelen van online marketinggereedschappen.


vacatures

recente vacatures

deze week in adformatie

- Ceo Draftfcb Dik Klicks
- Zoek de verschillen bij Center Parcs
- Metro gaat meer agressie tonen
- Lemz zet politiepet op

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden