Merkadviesbedrijf vestigt zich in hoofdstad

9 september 04 Redactie

Vivaldi Partners, een wereldwijd strategie-,marketing- en merkadviesbedrijf, heeft een nieuw kantoor geopend in Amsterdam om als focuspunt te fungeren voor klanten in de Benelux.

Het Vivaldi Partners-Benelux team gaat ook nauw samenwerken met de teams in Londen, München en New York om multinationale ondernemingen te assisteren die in heel Europa actief zijn. Het nieuwe kantoor staat onder leiding van algemeen directeur Anna van Wassenaer-Golla die al sinds 2003 samenwerkt met Vivaldi Partners.
Vivaldi Partners maakt gebruik van eigen methodes om brand equity te meten, de echte gedragselementen te bepalen die de keuze van de consumenten/klanten sturen, en deze vaststellingen te vertalen in vernieuwende marketingstrategieën.
Vivaldi past deze geïntegreerde aanpak toe om ´internationale bedrijven erbij te helpen om hun merken en producten relevanter te maken in de levens van de consumenten/klanten en zo een sterke autonome groei te verzekeren´.
Wassenaer-Golla noemt Vivaldi Partners ´de nieuwe generatie consultants´. ‘Bedrijven hebben in het verleden traditioneel een beroep gedaan op managementconsultants, researchbedrijven of bedrijfsimago-/designondernemingen voor assistentie bij marketingstrategiekwesties, terwijl geen van deze bedrijven marketingstrategieën tot hun kernactiviteit kan rekenen. Bij Vivaldi Partners zijn al onze activiteiten erop gericht om groei te verwezenlijken met behulp van marketingstrategieën.’
Van Wassenaer-Golla was medeoprichtster van OSO, een in Nederland gevestigd bedrijf gespecialiseerd in marketing- en communicatiestrategieën. Eerder werkte ze bij onder meer FHV/BBDO, McKinsey UK en Monitor Company.



 

reageer


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:

Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

rondvraag

Moet de commercie een stapje terug doen?

Het verzet tegen commercie bij evenementen als de Elfstedentocht lijkt te groeien. Of is het alleen een issue in de Grachtengordel? De vorige keer was Unox nog de held. Zijn de tijden veranderd?

reageer

In beeld: Hanen festival bij GVR


Prijzen voor vakgenoten die boven het maaiveld uitsteken.

Bekijk de foto's



In aanloop naar het MWG Congres zal er om de paar dagen een column geplaatst worden van een van de sprekers.
Let op het is een estafette column! Ruud de Langen start de pennenstrijd en geeft het stokje door aan…

Lees hier

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers


kennisbank


Boekentips en meer






tip

Communicatiedesk vernieuwd

Communicatiedesk vernieuwd

Vind antwoorden op jouw communicatievraagstukken. Bekijk dan nu gratis drie artikelen in de Communicatiedesk. Deze database bevat meer dan 2.500 checklists, cases en artikelen.


vacatures

recente vacatures

deze week in adformatie

- Ceo Draftfcb Dik Klicks
- Zoek de verschillen bij Center Parcs
- Metro gaat meer agressie tonen
- Lemz zet politiepet op

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden