‘Mobiel internet heeft wekelijks 850.000 gebruikers’

18 september 08 Maarten Hafkamp

Mobiel internet wordt wekelijks gebruikt door ongeveer 850.000 Nederlanders. Binnen de groep die gebruik maakt van mobiel internet, gebruikt 19 pct het zelfs dagelijks.

‘Mobiel internet heeft wekelijks 850.000 gebruikers’

Dat blijkt uit een onderzoek van online onderzoeksbureau Multiscope onder haar media, mobiel & gaming panel waaraan ruim 19.000 personen meewerkten.
De meerderheid van de ondervraagden zegt een mobiele telefoon te hebben die geschikt is voor mobiel internet (54%). Ongeveer 20 pct van deze groep maakt ook daadwerkelijk gebruik van mobiel internet. De meeste gebruikers hebben gekozen voor een onbeperkte databundel (58%). Hierdoor zijn de kosten vooraf helder en rekent men niet af naar gebruik. E-mail op de mobiel blijkt niet erg populair. Minder dan 10 pct van de mobiele internetters zegt het te gebruiken. 



 

reageer


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:

Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

rondvraag

Is tijd rijp voor burgerfotografie?

ANP waagt een nieuwe poging met burgerfotografie. Het persbureau gaat foto's publiceren van geselecteerde lezers van NUfoto. Een poging van Skoeps liep vier jaar geleden uit op een mislukking. Gaat het nu wel lukken?

reageer

In beeld: Hanen festival bij GVR


Prijzen voor vakgenoten die boven het maaiveld uitsteken.

Bekijk de foto's



In aanloop naar het MWG Congres zal er om de paar dagen een column geplaatst worden van een van de sprekers.
Let op het is een estafette column! Ruud de Langen start de pennenstrijd en geeft het stokje door aan…

Lees hier

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers


kennisbank


Boekentips en meer






tip

Communicatiedesk vernieuwd

Communicatiedesk vernieuwd

Vind antwoorden op jouw communicatievraagstukken. Bekijk dan nu gratis drie artikelen in de Communicatiedesk. Deze database bevat meer dan 2.500 checklists, cases en artikelen.


vacatures

recente vacatures

deze week in adformatie

- Ceo Draftfcb Dik Klicks
- Zoek de verschillen bij Center Parcs
- Metro gaat meer agressie tonen
- Lemz zet politiepet op

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden