Moslimomroep krijgt uitstel van betaling
De Nederlandse Moslim Omroep (NMO) heeft dinsdag voor de rechtbank in Amsterdam uitstel van betaling gekregen.
De financiële problemen van de omroep worden volgens voorzitter Aissa Zanzen veroorzaakt door een aantal beslagleggingen als gevolg van rechtszaken tegen de omroep. Er moet nog een bewindvoerder worden aangesteld.
‘De enige manier om de bedrijfsvoering weer op gang te krijgen, was het aanvragen van uitstel van betaling. We hadden de beslagleggingen ook kunnen aanvechten via een kort geding, maar we mogen van het Commissariaat voor de Media niet meer juridische procedures aangaan’, legt Zanzen uit.
De zendmachtiging van de NMO loopt tot 1 september. De omroep wil ook de laatste maanden nog islamitische programma’s blijven maken voor de publieke zenders. Na 1 september heft de NMO zichzelf op, samen met de Nederlandse Islamitische Omroep (NIO). De vrijkomende zendtijd voor de nieuwe periode tot december 2015 wordt toegewezen aan de nieuwe Stichting Moslim Omroep Nederland (SMON).
Bron: ANP.
meer nieuws
RSSBraam en Gerkema weg bij DDB
woensdag 8 februari 2012, 15:10
AH lanceert weggooiwijzer
donderdag 9 februari 2012, 11:53
RegioBank: radiospots in acht dialecten
donderdag 9 februari 2012, 9:22
Groupon lijdt verlies
donderdag 9 februari 2012, 9:14
MediaMonks wint FWA voor TEDx website
donderdag 9 februari 2012, 9:02
Meer winst en omzet Time Warner
donderdag 9 februari 2012, 8:54
Supermarkten boeken hogere omzet
donderdag 9 februari 2012, 8:48
rondvraag
Moet de commercie een stapje terug doen?
Het verzet tegen commercie bij evenementen als de Elfstedentocht lijkt te groeien. Of is het alleen een issue in de Grachtengordel? De vorige keer was Unox nog de held. Zijn de tijden veranderd?
In beeld: Hanen festival bij GVR

Prijzen voor vakgenoten die boven het maaiveld uitsteken.
![]()
In aanloop naar het MWG Congres zal er om de paar dagen een column geplaatst worden van een van de sprekers.
Let op het is een estafette column! Ruud de Langen start de pennenstrijd en geeft het stokje door aan…
vacatures
-
Marketing Co??rdinator
Banenrijklimburg, Geleen
-
Marketeer
Banenrijklimburg, Maastricht
-
Redacteur
Artsen Zonder Grenzen, Amsterdam
-
Product Manager (JH7156)
Personato Werving en Selectie, Gelderland
-
Communicatie medewerker
Mediacollege Amsterdam (Ma), Amsterdam
laatste reacties
Helmer Molenaar: Dat is inderdaad precies wat ik bedoel Koos. Evolutionaire psychologie is een...
Hans: “Ze willen zich meer gaan bezighouden met ‘de kansen en uitdagingen die deze nieuwe tijd...
Christiaan: Groupon. Hm. Ontvangt iemand nog aanbiedingen? Heb spam-filter er op gezet, nadat ze...
De Opportunisten elke donderdag vers
kennisbank
Boekentips en meer
tip
Communicatiedesk vernieuwd
Vind antwoorden op jouw communicatievraagstukken. Bekijk dan nu gratis drie artikelen in de Communicatiedesk. Deze database bevat meer dan 2.500 checklists, cases en artikelen.
vacatures
-
Product Manager (Die op basis van inhoud de schakel is tussen R&D en Sales)
Mars / Den Uijl Ploeg & Partners, Leeuwarden
-
Marketing Co??rdinator
Banenrijklimburg, Geleen
-
Marketeer
Banenrijklimburg, Maastricht
-
Accountmanager Latijns-Amerika
BRB International BV, Ittervoort
-
Redacteur
Artsen Zonder Grenzen, Amsterdam
deze week in adformatie
- Ceo Draftfcb Dik Klicks
- Zoek de verschillen bij Center Parcs
- Metro gaat meer agressie tonen
- Lemz zet politiepet op
neem gratis een abonnement
nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.Aanmelden

