MTV richt zich volledig op Nederlandse markt

11 september 00 Redactie

Na Frankrijk en Spanje krijgt nu ook Nederland zijn eigen MTV, geheel in het verlengde van MTV’s regionaliseringsstrategie.

Na 19 maanden onderzoek, variërend van enquetes tot focusgroepsdiscussies, geven Brent Hansen, president & ceo MTV/VH1 Europe en Casper Keller, general manager MTV Nederland, vandaag het startschot voor MTV Nederland. “Want Nederlandse consumenten gaven te kennen dat ze via MTV ook op de hoogte willen blijven van ontwikkelingen aan het Nederlandse muziekfront”, zegt Keller. “Qua programmering zijn we te weinig flexibel gebleken.”

Nieuw in de MTV-programmering zijn MTV:New, Top Selection en de longform-formats The Tom Green Show. Road Rules en True Life. MTV:New (waarin vooral breaking acts aan de orde komen) en het interactieve Top Selection (gericht op lokaal repertoire) worden respectievelijk door de nieuwe vj’s Romeo en Fleur gepresenteerd. Logo en uitstraling van MTV Nederland worden aangepast.



 

reageer


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:

Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

rondvraag

Moet de commercie een stapje terug doen?

Het verzet tegen commercie bij evenementen als de Elfstedentocht lijkt te groeien. Of is het alleen een issue in de Grachtengordel? De vorige keer was Unox nog de held. Zijn de tijden veranderd?

reageer

In beeld: Hanen festival bij GVR


Prijzen voor vakgenoten die boven het maaiveld uitsteken.

Bekijk de foto's



In aanloop naar het MWG Congres zal er om de paar dagen een column geplaatst worden van een van de sprekers.
Let op het is een estafette column! Ruud de Langen start de pennenstrijd en geeft het stokje door aan…

Lees hier

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers


kennisbank


Boekentips en meer






tip

ValueFraming

ValueFraming

Een nieuwe en praktische methode voor werkelijk effectieve professionele communicatie. ValueFraming beschrijft in een aantal stappen hoe het beste te communiceren.


vacatures

recente vacatures

deze week in adformatie

- Ceo Draftfcb Dik Klicks
- Zoek de verschillen bij Center Parcs
- Metro gaat meer agressie tonen
- Lemz zet politiepet op

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden