Murdoch positief over toekomst mediabedrijven
Mediatycoon Rupert Murdoch is zeer positief over de kansen die mediabedrijven hebben om in het digitale tijdperk geld te verdienen.
Dat zei hij in een toelichting op de jaarresultaten van zijn News Corp. Volgens Murdoch zijn bezoekers van nieuwswebsites best bereid te betalen voor inhoud en zal News Corp daarvan profiteren. ‘Inhoud is niet alleen de koning van alle dingen die elektronisch zijn, het is de keizer.’
De Amerikaanse kranten The Wall Street Journal en de New York Post zijn onderdeel van News Corp. Hetzelfde geldt voor de succesvolle nieuwszender Fox. The Wall Street Journal vraagt internetlezers geld voor een deel van de artikelen op zijn website. Murdoch wil ook op de sites van de andere kranten van het concern een betaalsysteem invoeren. The New York Times maakte onlangs dergelijke plannen bekend.
Gesteund door het herstel in de advertentiemarkt verbeterden de resultaten van de krantenafdeling van het mediabedrijf. De bedrijfswinst steeg met 30 procent, mede door hogere advertentie-inkomsten bij The Wall Street Journal.
Maar de grote melkkoe voor het mediabedrijf is de film ‘Avatar’. De film brak onlangs door de grens van 2 miljard dollar aan kaartverkopen. Daarmee is het wat de inkomsten betreft de succesvolste bioscoopfilm ooit.
Bron: ANP.
meer nieuws
RSSSan ABC Accenten: KLM, W+K Amsterdam en Volkswagen
donderdag 24 mei 2012, 21:51
Lotto komt met Voetbalvrienden app
vrijdag 25 mei 2012, 10:43
Eindhoven krijgt wereldprimeur met augmented outdoor campagne
vrijdag 25 mei 2012, 8:27
Commercials leveren NLEnergie meer klanten op
vrijdag 25 mei 2012, 7:31
Lipton Ice Tea komt met Schreeuwhelmus
vrijdag 25 mei 2012, 7:24
Kruidvat wint Gouden Deurmat
vrijdag 25 mei 2012, 7:11
Unilever blijft bij Mindshare in de VS
vrijdag 25 mei 2012, 7:03
ook interessant
- Sky lanceert MyRadio - Vijf vragen aan Philip Alberdingk Thijm woensdag 23 mei 2012
- Uitgesteld kijken steeds populairder dinsdag 22 mei 2012
- Smin wordt Platform Content dinsdag 22 mei 2012
- Man United het waardevolste voetbalmerk maandag 21 mei 2012
- Murdoch ontkent verkoop Britse kranten News Corp maandag 21 mei 2012
meer opinie
- Help mee met Nederlands' eerste SuperPAC vrijdag 18 mei 2012
- Thank God It's Friday #TGIF vrijdag 11 mei 2012
- Miami speaks woensdag 9 mei 2012
- Who let the dog out? dinsdag 17 april 2012
- Toekomst van het boek? maandag 16 april 2012
meer achtergrond
- Acht inzichten in jongerengedrag voor marketeers woensdag 16 mei 2012
- Moe dinsdag 27 maart 2012
- Marc de Vries: Er is toekomst voor Hyves vrijdag 10 februari 2012
- De nieuwe O van FBTO donderdag 29 september 2011
- Interview: Bas Kosters voor Zeeman maandag 19 september 2011
tip
Handboek Online Marketing
Leer online koppelen aan offline en maak kennis met de voor- en nadelen van online marketinggereedschappen.
Vacature: Adformatie zoekt
De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.
Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media
rondvraag
Bureau van het Jaar: BSUR, Lemz of Wieden+Kennedy?
Volgende week wordt bekend welk bureau zich Bureau van het Jaar 2011 mag noemen.
Om inzicht te geven hoe bureaus zich profileren en wat de drie het afgelopen jaar goed gedaan hebben publiceren we hierbij hun papers.
Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?
In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.
Actuele stand: 129 inhakers.
vacatures
-
Grafik Abteilungsleiter DACH - Deutsch (AH8836)
Personato Werving en Selectie, Venlo
-
Hoofd Marketing & Communicatie
Het Nationale Toneel, Den Haag
-
Verkoopleider
MAIN Energie, Amsterdam
-
Binnendienst Medewerker
MAIN Energie, Amsterdam
-
Accountmanager Zakelijke Markt Roermond
MAIN Energie, Roermond
De Opportunisten elke donderdag vers
laatste reacties
Bart van bergen: Zoals ieder jaar begind Albert Heijn de laatste maandag voor het EK of WK met de echte actie. Dus...
Ton: Voor de kinderen is er dus niks. Geen rijen voor de deur dus bij AH.
Tessica: http://www.#####################/ car insurance >:-))) http://www.compare-insurers.net/ louisiana...
KeesBenz: Reactie van Jan is zoals het is. De echte actie komt nog… :-)
MARCOM12

Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!
Piece of Work: Stephanie Pistel
In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.
kennisbank
Boekentips en meer
deze week in adformatie
- Roy Kahmann
- ABC: KLM, W+K en Volkswagen
- Adverteerder zuinig op sociale media
- PANL Award Van der Velden
neem gratis een abonnement
nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.Aanmelden


