Muziek Royal Club-campagne wordt hit

4 december 2009, 8:54 6 Maarten Hafkamp

Royal Club heeft een nieuw medium ingezet in haar campagne: de muziek uit de nieuwe commercial die een aantal weken geleden is geïntroduceerd.

Muziek Royal Club-campagne wordt hit

Het plan ontstond nadat er zoveel spontane aanvragen voor de muziek kwamen dat de muziek op single werd uitgebracht. Componist en zanger Danny Vera heeft de muziek “Headin’ for the city” tot een single gemaakt en deze staat na 1 week al in de top 50 (plek 18) van iTunes.
De commercial is hier te zien.



 

reageer (6)

De muziek van de Samsung commercial (Corby - Paloma Faith met Technicolour) heeft die potentie ook!

alewijn, vrijdag 4 december 2009, 11:03

De track A night like this van Caro Emerald, die onder de nieuwe Martini campagne staat, komt op 11 dec. uit als single.

Royal Club is oud nieuws. In het verleden zijn al veel meer commercial liedjes tot single gemaakt. Zoek naar wat andere muziekproductie bedrijven en zij bewijzen het.

en ik durf te wedden dat Caro het veel beter gaat doen dan Danny Vera in the charts. Verder zie ik ook Danny Vera geen volle zalen trekken.
I rest my case.

Frank, vrijdag 4 december 2009, 12:07

Wat een zeikreactie, I rest my case too.

Aad, vrijdag 4 december 2009, 14:36

Lekker creatief zeg!

Jim, vrijdag 4 december 2009, 14:51

A night like this van Caro Emerald is speciaal bij de campagne gezocht door het buro in de hoop dat het een hit word. Het leuke van het nieuwtje over Danny Vera is omdat het nummer spontaan is ontstaan omdat mensen het heel leuk oppikken maar kennelijk gun jij dat mensen niet, FRANK.....

Ismael, vrijdag 4 december 2009, 17:40

Ik ruik azijn. Frank? Leuk dat het nummer zo goed aanslaat.

Thomas, vrijdag 4 december 2009, 23:15


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:


Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

ook interessant

tip

Brand Flow

Brand Flow

Hoe creëer je als merk een optimale merkervaring? In Brand Flow lees je hoe merken als IKEA, Nike, BMW, Apple en Starbucks in staat zijn om over langere periode succesvol te zijn.

Meer informatie



Vacature: Adformatie zoekt


De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.

Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media

Download advertentie (Pdf)

rondvraag

Facebook ook voor kinderen jonger dan 13?

Facebook wil voortaan ook kinderen onder de 13 jaar toegang geven. Dat is tot nu toe verboden. Goed idee van Facebook?

reageer

Bureau van het Jaar: BSUR, Lemz of Wieden+Kennedy?


Volgende week wordt bekend welk bureau zich Bureau van het Jaar 2011 mag noemen.
Om inzicht te geven hoe bureaus zich profileren en wat de drie het afgelopen jaar goed gedaan hebben publiceren we hierbij hun papers.

Lees verder


Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?

In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.

Actuele stand: 129 inhakers.


Bekijk het overzicht

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers

MARCOM12


Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!

Lees verder



Piece of Work: Stephanie Pistel

Piece of Work: Stephanie Pistel

In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.



kennisbank






Boekentips en meer


deze week in adformatie

- Roy Kahmann
- ABC: KLM, W+K en Volkswagen
- Adverteerder zuinig op sociale media
- PANL Award Van der Velden

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden