NDC|VBK versterkt eigen vermogen
Uitgever NDC|VBK heeft een nieuwe financiering met huisbankier ING afgesloten.
Het gaat om de herfinanciering van de bestaande schuld van 325 miljoen euro, die was ontstaan door substantiële investeringen en meerdere acquisities in de afgelopen jaren. Met een emissie wordt het eigen vermogen versterkt met 90 miljoen euro en de bankschuld aanzienlijk teruggebracht. De lening van 235 miljoen euro is inclusief de financiering van het werkkapitaal.
De overeenkomst is aangegaan voor een periode van vier jaar en moet de uitgever in de toekomst voldoende ruimte voor innovatie en ontwikkeling bieden. NDC|VBK geeft in het huidige economische klimaat de voorkeur aan een overeenkomst met huisbankier ING boven het aantrekken van een andere aandeelhouder.
Bestuursvoorzitter Jan de Roos: ‘De onderneming heeft nu de ruimte en de stabiliteit om zich volledig op de markt te kunnen richten. Alle aandacht moet gaan naar het behouden en versterken van onze posities in de educatieve markt, de markt van algemene boeken en die van de noordelijke regionale kranten. Focus op onze markten vandaag legt de basis voor succes van morgen.’
In oktober meldde NDC|VBK nog in zwaar weer te zijn geraakt en al een tijd te zoeken naar een nieuwe aandeelhouder. De Roos gaf toen al aan met ING naar alternatieven te kijken.
meer nieuws
RSSSan ABC Accenten: KLM, W+K Amsterdam en Volkswagen
donderdag 24 mei 2012, 21:51
Lotto komt met Voetbalvrienden app
vrijdag 25 mei 2012, 10:43
Eindhoven krijgt wereldprimeur met augmented outdoor campagne
vrijdag 25 mei 2012, 8:27
Commercials leveren NLEnergie meer klanten op
vrijdag 25 mei 2012, 7:31
Lipton Ice Tea komt met Schreeuwhelmus
vrijdag 25 mei 2012, 7:24
Kruidvat wint Gouden Deurmat
vrijdag 25 mei 2012, 7:11
Unilever blijft bij Mindshare in de VS
vrijdag 25 mei 2012, 7:03
ook interessant
- Uitgever NDC/VBK in de etalage maandag 19 maart 2012
- 'NDC/VBK hoeft geen onderdelen af te stoten' maandag 2 mei 2011
- Oelderik algemeen directeur NDC mediagroep dinsdag 12 april 2011
- Directeur Lensink weg bij NDC mediagroep dinsdag 1 februari 2011
- 'Oplage vernieuwde Leeuwarder Courant stijgt' woensdag 17 november 2010
tip
Communicatiedesk vernieuwd
Vind antwoorden op jouw communicatievraagstukken. Bekijk dan nu gratis drie artikelen in de Communicatiedesk. Deze database bevat meer dan 2.500 checklists, cases en artikelen.
Vacature: Adformatie zoekt
De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.
Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media
rondvraag
Bureau van het Jaar: BSUR, Lemz of Wieden+Kennedy?
Volgende week wordt bekend welk bureau zich Bureau van het Jaar 2011 mag noemen.
Om inzicht te geven hoe bureaus zich profileren en wat de drie het afgelopen jaar goed gedaan hebben publiceren we hierbij hun papers.
Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?
In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.
Actuele stand: 129 inhakers.
vacatures
-
Grafik Abteilungsleiter DACH - Deutsch (AH8836)
Personato Werving en Selectie, Venlo
-
Hoofd Marketing & Communicatie
Het Nationale Toneel, Den Haag
-
Verkoopleider
MAIN Energie, Amsterdam
-
Binnendienst Medewerker
MAIN Energie, Amsterdam
-
Accountmanager Zakelijke Markt Roermond
MAIN Energie, Roermond
De Opportunisten elke donderdag vers
laatste reacties
peter: Proef ik hier een aantal gefrustreerde ondernemers die het niet gelukt is met een goed verhaal...
Bart van bergen: Zoals ieder jaar begind Albert Heijn de laatste maandag voor het EK of WK met de echte actie. Dus...
Ton: Voor de kinderen is er dus niks. Geen rijen voor de deur dus bij AH.
MARCOM12

Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!
Piece of Work: Stephanie Pistel
In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.
kennisbank
Boekentips en meer
deze week in adformatie
- Roy Kahmann
- ABC: KLM, W+K en Volkswagen
- Adverteerder zuinig op sociale media
- PANL Award Van der Velden
neem gratis een abonnement
nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.Aanmelden



